Świątek - Keys: Transmisja TV i online. Gdzie obejrzeć mecz WTA w Rzymie?

12.05.2021 15:30
Iga Świątek

Świątek - Keys: transmisja TV online. Gdzie obejrzeć spotkanie Świątek - Keys w drugiej rundzie WTA w Rzymie? Na jakim kanale w TV oglądać starcie Świątek - Keys? Polka powalczy z kolejną Amerykanką we włoskim turnieju.

Iga Świątek w poniedziałek walczyła o awans do drugiej rundy z Alison Riske. 19-latka od samego początku musiała gonić wynik, tracąc cztery gemy z rzędu. Gdy tylko zawodniczka wyszła na prowadzenie i była bliska wygrania pierwszego seta, Amerykanka skreczowała przy wyniku 5:4. Amerykanka doznała kontuzji, dzięki czemu nastolatka awansowała dalej.

- Nie w taki sposób chciałabym wygrywać, ale jest druga runda w Rzymie. Alison, trzymam kciuki za powrót do zdrowia - napisała Świątek na Twitterze.

Polska tenisistka miała jeden dzień przerwy, czekając na swoją rywalkę. We wtorek na rzymskich kortach Madison Keys pokonała swoją rodaczkę Sloane Stephens w pierwszej rundzie i to ona będzie kolejną przeciwniczką Polki. 23. Rakieta świata rankingu WTA przez dwie i pół godziny walczyła o prawo dalszej gry i w końcu triumfowała 4:6, 6:2, 7:5.

Świątek - Keys: Kiedy mecz Polki? O której godzinie gra? [DATA, GODZINA]

Świątek - Keys: Transmisja TV online. Gdzie obejrzeć na żywo w TV?

Faworytką drugiej rundy będzie oczywiście Iga Świątek, która w zestawieniu znajduje się osiem miejsc wyżej od 26-latki. Obie panie jeszcze nie miały okazji do bezpośredniego pojedynku w imprezie z cyklu WTA, ale już wkrótce będą mogły sprawdzić swoje umiejętności.

Świątek – Keys na żywo odbędzie się w środę, 12 maja, około godziny 16.00. Spotkanie będzie można oglądać na antenie Canal+ Sport i online w aplikacji Canal+. Relacja na żywo z meczu zostanie przeprowadzona także na sport.radiozet.pl.