Świątek - Keys: kiedy i o której godzinie mecz 3. rundy w Cincinnati?

18.08.2022 18:00
Świątek - Keys GODZINA DATA

Iga Świątek - Madison Keys: godzina, data. Kiedy i o której godzinie odbędzie się mecze 3. rundy turnieju WTA 1000 na kortach twardych w Cincinnati? Sprawdź godzinę i datę spotkania Świątek - Keys.

Iga Świątek (1. WTA) turniej WTA w Cincinnati rozpoczęła od zwycięstwa w drugiej rundzie z reprezentantką gospodarzy, mistrzynią US Open 2017 Sloane Stephens. Po godzinie i 39 minutach nieregularnej, niestabilnej gry liderka rankingu tenisistek pokonała Amerykankę 6:4, 7:5.

- Wiem, że miałam w tym meczu momenty lepsze i gorsze, ale cieszę się, że w tych kluczowych potrafiłam zagrać dobrze - oceniła 21-latka z Raszyna, która w obu setach traciła przewagę przełamania i dawała się dogonić przeciwniczce. To spowodowało niepotrzebne nerwy i zbędną utratę sił przed konfrontacją z kolejną ulubienicą miejscowej publiczności, Madison Keys (24. WTA).

Świątek - Keys: kiedy odbędzie się mecz?

27-latka z Rock Island doskonale pamięta oba spotkania z reprezentantką Polski. W 2021 roku na mączce w Rzymie Iga wygrała 7:5, 6:1, natomiast w tym sezonie w ćwierćfinale Indian Wells podopieczna Tomasza Wiktorowskiego dała sobie odebrać zaledwie jednego gema (6:1, 6:0). Co łączy te imprezy? Obie zakończyły się zwycięstwem raszynianki. I niech to będzie dobry omen przed trzecim starciem tych zawodniczek.

W ćwierćfinale imprezy w Cincinnati może dojść do hitowego starcia dwóch ostatnich mistrzyń Wielkiego Szlema - Igi Świątek (French Open) z Jeleną Rybakiną (Wimbledon). Kazaszka w trzeciej rundzie zagra z Alison Riske.

Świątek - Keys: godzina, data

Mecz Iga Świątek - Madison Keys w 3. rundzie turnieju WTA w Cincinnati odbędzie się w czwartek 18 sierpnia nie wcześniej, niż o godzinie 20:00. Wcześniej, od godz. 17, na tej arenie zaprezentują się panowie, Taylor Fritz i Andriej Rubliow. Relacja na żywo z meczu Świątek - Keys na sport.radiozet.pl.