Zamknij

Świątek - Haddad Maia: Kiedy gra Polka? O której godzinie mecz w Toronto?

11.08.2022 19:00
Świątek - Haddad Maia GODZINA DATA: kiedy i o której mecz Igi w Toronto
fot. LUKASZ SZELAG/REPORTER

Iga Świątek - Beatriz Haddad Maia: godzina, data. Kiedy i o której godzinie odbędzie się mecz 3. rundy turnieju WTA 1000 na kortach twardych w Toronto? Sprawdź godzinę i datę meczu Świątek - Haddad Maia.

Iga Świątek rozpoczęła Canadian Open od meczu z Ajlą Tomljanović, którą pokonała w niewiele ponad godzinę. W trakcie pojedynku  trwającego zaledwie 64 minuty, Polka straciła tylko 3 gemy. - Liczę na wiele kolejnych szans gry na tym wspaniałym korcie. Jestem w trakcie przystosowania się do twardej nawierzchni. Wciąż się uczę, wprowadzam nowe elementy do swojego repertuaru – powiedziała po meczu 21-latka.

Teraz Polkę czeka mecz z Beatriz Haddad Maią, która w 2. rundzie pokonała Leylah Fernandez, rozstawioną z numerem 13.

Świątek - Haddad Maia: kiedy odbędzie się mecz?

Iga Świątek na kanadyjskich kortach grała niewiele – ostatni raz występowała w Toronto jeszcze jako kwalifikantka, w 2019 roku. Doszła w turnieju do 3. rundy, w której przegrała z Naomi Osaką.

Występ w Toronto to dla Polki powrót na twardą nawierzchnię. Świątek ostatni raz grała na niej w kwietniu na turnieju w Miami, który pewnie wygrała. Występ na Canadian Open jest dla liderki rankingu pierwszym z sierpniowych testów przed US Open: Świątek weźmie bowiem udział w turnieju WTA 1000 w Toronto, a potem w Cincinnati Masters. Po tygodniu od zakończenia tych zawodów – dokładnie 29 sierpnia – ruszy turniej Wielkiego Szlema w Nowym Jorku.

Świątek - Haddad Maia: godzina, data

Mecz Iga Świątek - Beatriz Haddad Maia w 3. rundzie turnieju WTA 1000 na kortach twardych w Toronto odbędzie się w czwartek 11 sierpnia ok. godz. 20:30 (po meczu Simona Halep - Jil Teichmann; od godz. 19)

RadioZET.pl