Zamknij

Świątek - Fręch: Kiedy grają Polki? O której godzinie mecz w Warszawie?

27.07.2022 14:35
Iga Świątek
fot. PAP/Łukasz Gągulski

Iga Świątek - Magdalena Fręch: godzina, data. Kiedy i o której godzinie odbędzie się mecz pierwszej rundy turnieju WTA rangi 250 na kortach ziemnych w Warszawie? Sprawdź godzinę i datę meczu Świątek - Fręch w BNP Paribas Poland Open!

Najwyżej rozstawiona Iga Świątek zagra z Magdaleną Fręch w pierwszej rundzie rozpoczynającego się w poniedziałek turnieju WTA rangi 250 na kortach ziemnych w Warszawie.

Tego samego dnia dowiedzieliśmy się, że z imprezy z powodu kontuzji wycofała się mająca grać z "dwójką" Julia Putincewa z Kazachstanu. Wydaje się, że najgroźniejszymi przeciwniczkami liderki rankingu WTA w tych zawodach będą Caroline Garcia i Petra Martić. Obie prezentują ostatnią dobrą formę.

Świątek - Fręch: Zapowiedź meczu

Dzięki "dzikim kartom" w turnieju występują jeszcze trzy Polki - Martyna Kubka zagra z Włoszką Elisabettą Cocciaretto, Weronika Falkowska z Chorwatką Petrą Martić (nr 8.), natomiast Maja Chwalińska jest już w drugiej rundzie po pokonaniu reprezentantki Hiszpanki Rebeki Masarovej.

W sobotę do pierwszej rundy kwalifikacji przystąpiło pięć biało-czerwonych: Katarzyna Kawa, Weronika Baszak, Weronika Ewald, Zuzanna Bednarz i Anna Hertel. Wszystkie odpadły.

Świątek - Fręch: Kiedy i o której godzinie mecz w Warszawie?

Mecz Iga Świątek - Magdalena Fręch w 1. rundzie turnieju WTA 250 w Warszawie odbędzie się w środę 27 lipca nie przed godziną 15:00 na korcie centralnym. Relacja live online i wynik meczu Świątek - Fręch na żywo na sport.radiozet.pl. Bezpośrednio przed tym spotkaniem Martyna Kubka zmierzy się z Elisabettą Cocciaretto, a po polsko-polskim starciu Weronika Falkowska będzie próbowała zaskoczyć Petrę Martić.

RadioZET.pl/PAP