Zamknij

Świątek - Collins: Kiedy i o której godzinie ćwierćfinał turnieju w Adelajdzie?

24.02.2021 08:59
Iga Świątek
fot. DAVID GRAY/AFP/East News

Iga Świątek - Danielle Rose Collins GODZINA, DATA: Kiedy i o której godzinie mecz Świątek - Collins na żywo w ćwierćfinale turnieju WTA w Adelajdzie? Sprawdź datę i godzinę rozpoczęcia meczu Świątek - Collins live w 1/4 finału WTA Adelajda!

  • Mecz Iga Świątek - Danielle Rose Collins w ćwierćfinale turnieju WTA w Adelajdzie odbędzie się 25 lutego
  • Początek transmisji spotkania zaplanowano na godzinę 9:00 rano polskiego czasu
  • Do 1/4 finału Polka awansowała, pokonując Maddison Inglis 6:1, 6:3, z kolei Collins w drugiej rundzie zaskakująco pewnie rozprawiła się z rozstawioną z jedynką Ashleigh Barty

Mecz Iga Świątek - Danielle Rose Collins to już spotkanie ćwierćfinałowe turnieju WTA w Adelajdzie.

Polka awansowała do 1/4 finału zawodów, pokonując na swojej drodze Amerykankę Madison Brengle 6:3, 6:4 oraz reprezentantkę gospodarzy Australijkę Maddison Inglis 6:1, 6:3.

Świątek - Collins: Kiedy i o której godzinie ćwierćfinał WTA w Adelajdzie?

Reprezentantka USA z kolei wyeliminowała Chinkę Saisai Zheng 7:6 (7-5), 6:1, a potem pokonała zdecydowaną faworytkę całego turnieju i obrończynię tytułu sprzed roku, rozstawioną z jedynką Ashleigh Barty. Collins rozprawiła się z Australijką w dwóch setach - 6:3 i 6:4.

Co ciekawe, obie panie nie mierzyły się ze sobą jeszcze nigdy w ich karierach.

Świątek - Collins GODZINA, DATA: Kiedy i o której mecz?

Mecz Iga Świątek - Danielle Rose Collins odbędzie się w czwartek 25 lutego o godzinie 9:00 rano polskiego czasu. Śledź relację na żywo i wynik live online z meczu Świątek - Collins na sport.radiozet.pl.

RadioZET.pl