Świątek - Andreescu: Kiedy mecz Polki? O której godzinie gra w Rzymie?

13.05.2022 13:46

Świątek - Andreescu GODZINA: Sprawdź, kiedy i o której godzinie odbędzie się ćwierćfinał turnieju WTA w Rzymie, w którym Iga Świątek zagra z Biancą Andreescu. Relacja i wynik tego spotkania live na sport.radiozet.pl.

Świątek - Andreescu Kiedy mecz Polki O której godzinie gra w Rzymie

Iga Świątek zmagania w turnieju WTA w Rzymie rozpoczęła od drugiej rundy. W pierwszej miała wolny los, w drugiej bez większych problemów pokonała Gabrielę Ruse (6:3, 6:0), a w trzeciej po długim boju pokonała Victorię Azarenkę (6:4, 6:1). Polka w pierwszym secie przegrywała już 0:3, ale wyciągnęła wynik do 4:3 i nie oddała już zwycięstwa. Co więcej, pierwszy set Igi z Azarenką trwał aż 82 min, czyli tyle samo ile najdłuższy do tej pory set Polki w seniorskiej karierze.

W drugim secie Białorusinka odebrała Polce tylko jednego gema. Dzięki zwycięstwu Iga przedłużyła serię zwycięstw z rzędu do 25.

Teraz Polka zmierzy się z niespełna 22-letnią reprezentantką Kanady, która na turnieju w Rzymie wygrała już 3 mecze. Andreescu pokonała Emmę Raducanu, która kreczowała w 2. secie, po dwóch setach wygrała z Nurią Parrizas-Diaz, a w czwartkowym spotkaniu rozprawiła się z Petrą Martić (6:4, 6:4).

GODZINA meczu Świątek - Andreescu w WTA w Rzymie

Mecz Świątek - Andreescu planowany jest na piątek 13 maja o godz. 14:30. Relacja i wynik meczu Świątek - Andreescu na żywo na sport.radiozet.pl.