Agnieszka Radwańska zaprasza: zmierz się z pierwszą rakietą stylu!

Andreas Nicolaides
30.03.2018 15:57
Agnieszka Radwańska
fot. PAP/EPA

Nie trzeba być mistrzem tenisa, ani stałym bywalcem siłowni, aby zawalczyć o nagrody podczas rozgrywek z Agnieszką Radwańską. W myśl hasła active.together, sieć sklepów 50style organizuje spotkanie z pierwszą rakietą polskiego tenisa i ambasadorką marki odzieży sportowej Lotto.

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - SPORT na Facebooku

„Wygraj mecz z Agnieszką Radwańską” – pod tym szyldem odbędzie się zabawa pełna sportowych emocji, w których swój udział już zapowiedziała sama tenisistka. 4 kwietnia 2018, w godzinach 10.00 – 13.00, w holu Multikina w warszawskich Złotych Tarasach, wystartują rozgrywki, które wyłonią pretendentów do finałowego meczu z czołową reprezentantką polskiego tenisa. Tuż po eliminacjach, jeszcze tego samego dnia, poznamy zwycięzców sportowej zabawy, którzy rozegrają mecz tenisowy z mistrzynią we własnej osobie. Dla tych, którzy obawiają się starcia swoich umiejętności z zawodową tenisistką, mamy dobrą wiadomość. Turnieje zostaną rozegrane na dużym kinowym ekranie, ale w wirtualnym świecie za pośrednictwem konsoli Xbox One i gry „Kinect Sport Rivals” w dyscyplinie tenisa. W tych rozgrywkach nie liczą się umiejętności, ale dobra zabawa!

AG

Wygraj mecz z Agnieszką Radwańską: Kiedy? Gdzie?

Będzie to jedyna w swoim rodzaju okazja, aby stanąć w szranki z mistrzynią, jak również zdobyć jej zdjęcie lub autograf. Więcej szczegółów na temat spotkania znajduje się na stronie www.50style.pl.

Spotkanie z Agnieszką Radwańską odbędzie się 4 kwietnia w Multikinie w warszawskich Złotych Tarasach. Relację wideo z tego wydarzenia zobaczysz na radiozet.pl.

Więcej informacji na temat spotkania z Agnieszką Radwańską na stronie wydarzenia na Facebooku.

RadioZET.pl