Hajto, Kerber, Wozniacki i inni. Zobacz, kto bawił się na weselu i poprawinach Radwańskiej

Krzysztof Sobczak
24.07.2017 18:00
Agnieszka Radwańska i Dawid Celt
fot. Jakub Porzycki / Agencja Gazeta

W sobotę w Krakowie Agnieszka Radwańska i Dawid Celt powiedzieli sobie sakramentalne "tak". Na weselu bawiło się wiele znanych osób. Nie inaczej było na niedzielnych poprawinach.

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - SPORT na Facebooku

Na "najszczęśliwszy dzień w życiu" para zaprosiła m.in. dwie najlepsze przyjaciółki tenisistki, Dunkę o raz Niemkę polskiego pochodzenia - Caroline Wozniacki i Angelique Kerber.

Zobacz także

- Życzę moim przyjaciołom Agnieszce i Dawidowi szczęśliwego życia. Staliście się nierozłączni i jest szczęśliwa, że mogłam być z Wami w ten szczególny dzień - napisała Niemka.

- Kiedy jedni z Twoich najbliższych i najstarszych przyjaciół biorą ślub, trzeba świętować. Co za wspaniała para! Dużo miłości, zdrowia i szczęścia na lata - napisała na Instagramie Wozniacki.

Na uroczystości nie zabrakło również rodzimych zawodników - Jerzego Janowicza z Martą Domachowską, zwycięzcy Wimbledonu w grze podwójnej Łukasza Kubota oraz oczywiście siostry Agnieszki, Urszuli. Wszyscy chętnie dzielili się zdjęciami z ceremonii.

Parze w tym wyjątkowym dniu towarzyszył także... Tomasz Hajto, który chętniej dzielił się swoimi wrażeniami z poprawin, niż ze ślubu.

Podziękowania Radwańskiej

O swoich gościach i fanach nie zapomniała także bohaterka dnia, Agnieszka Radwańska, która postanowiła publicznie podziękować za życzenia.

- Serdecznie dziękujemy naszym gościom oraz fanom, że byli z nami oraz pamiętali o nas w ten cudowny dzień. Dziękujemy za wszystkie przesłane życzenia! Aga&Dawid - napisała najlepsza polska tenisistka.

Wcześniej podkreśliła, że był to "najszczęśliwszy" dzień w jej życiu.

RadioZET.pl/KS