Skandaliczne słowa sędziego do dziewczynki od piłek: "Jesteś bardzo seksowna" [WIDEO]

03.10.2019 18:01

Skandal w świecie tenisa. Czołowy sędzia tenisowy, Gianluca Moscarella, zaczepiał w dwuznaczny sposób dziewczynkę podającą piłki. "Jesteś bardzo seksowna" - powiedział podczas meczu drugiej rundy challengera we Florencji. Zobacz WIDEO tej skandalicznej sytuacji!

Gianluca Moscarella to jeden z najlepszych sędziów tenisowych na świecie. Wystarczy napisać, że jest jednym z 19 aktywnych arbitrów, którzy posiadają tzw. złotą odznakę ATP, dzięki której może sędziować między innymi w turniejach Wielkiego Szlema. Ten światowej sławy włoski sędzia został właśnie zawieszony przez władze ATP za skandaliczne i obrzydliwe zachowanie, jakiego dopuścił się podczas meczu drugiej rundy challengera we Florencji.

Skandaliczne słowa sędziego do dziewczynki: "Jesteś bardzo seksowna" [WIDEO]

Moscarella prowadził spotkanie Włocha Enrico Dalli Vallego i Portugalczyka Pedro Sousy w tym turnieju pod koniec września. Podczas jednej z przerw między gemami nagle zwrócił się do zwyczajowo stojącej obok niego dziewczynki od podawania piłek. - Jesteś fantastyczna, bardzo seksowna - skomentował jej wygląd. - Wszystko w porządku? Jest bardzo gorąco. Czujesz, że jest ci gorąco? Fizycznie czy emocjonalnie? - kontynuował swoją obmierzłą "gadkę" Włoch.

Jakby tego było mało, podczas innej z przerw między gemami Moscarella zaczął udzielać wskazówek odnośnie gry jednemu z zawodników, swojemu rodakowi. Po wygraniu pierwszego seta 7:5, Sousa poprosił arbitra o przerwę toaletową, a gdy tylko Portugalczyk zszedł z kortu do szatni, sędzia zaczął doradzać Dalli Vallemu. - Pozostań skoncentrowany, dasz radę. Dwie minuty i koniec. Powinieneś to wygrać 6:1, 6:1. Skup się, proszę - motywował Włoch rodaka.

"Wskazówki" Moscarelli na nic się nie zdały. Dalla Valle przegrał ostatecznie to spotkanie 5:7, 6:4, 4:6, a nagranie ze skandalicznymi wypowiedziami włoskiego arbitra wyciekły do sieci. Sędzia został ukarany przez ATP tymczasowym zawieszeniem. Władze rozgrywek poinformowały już, że wszczęły szczegółowe dochodzenie w tej sprawie.