Zamknij

Serena Williams poinformowała o swojej ciąży... przypadkiem

Krzysztof Sobczak
27.04.2017 17:00
Serena Williams
fot. Photoshot/EastNews

Serena Williams, która wraz ze swoim narzeczonym Alexisem Ohanianem spodziewaj się dziecka, zdradziła, że o swojej ciąży poinformowała... klikając nieodpowiedni przycisk w swoim telefonie.

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - SPORT na Facebooku

Świat dowiedział się o ciąży liderki rankingu WTA ze Snapchata. To właśnie tam pojawiło się zdjęcie tenisistki z podpisem "20 tydzień". Po chwili zniknęło, ale to nie wystarczyło, by zachować tajemnicę. Następnego dnia agenta Amerykanki oficjalnie potwierdziła spekulacje.

Zobacz także

Okazuje się, że Serena opublikowała fotografię... przypadkiem. Zdjęcia robiła co tydzień, ale nie zamierzała dzielić się nimi z internautami. - Zapisywałam je dla siebie. Wszystko było dobrze, aż do tego momentu. Wiecie, jakie są social media. Wciśniesz jeden zły przycisk i.. - zdradziła. Dodała, że zamierzała poinformować o tym "5-6 dni później".

I tak wygrała Australian Open

Amerykanka potwierdziła, że o ciąży dowiedziała się na dwa dni przed rozpoczęciem tegorocznego Australian Open. Mimo to postanowiła wystąpić i... wygrała. W finale ograła swoją starszą siostrę, Venus.

- To nie było łatwe. Ciągle słyszy się historie różnych osób - o chorobach, o tym, że ciąża powoduje , że są zmęczeni. Musiałem zebrać tę energię, zamknąć ją w papierowej torbie i wyrzucić daleko od siebie. Byłam w ciąży, czy nie byłam, każdy spodziewał się, że wygram. Zawsze się tego ode mnie wymaga. Gdybym przegrała, byłaby to wielka sensacja - przyznała.

Serena Williams zapewnia, że nie powiedziała jeszcze ostatniego słowa i zamierza wrócić do tenisa. - Mam nadzieję, że kiedy będę grać, moje dziecko zobaczy to z trybun i będzie mnie z nich dopingować - dodała jedna z najwybitniejszych tenisistek w historii.

RadioZET.pl/BBC/TVN24/KS