Zamknij

Radwańska zapozowała nago. Na rozbieraną sesję zareagowała jej siostra

21.12.2021 21:01

Urszula Radwańska poszła śladem swojej siostry, Agnieszki, która niegdyś zszokowała całą Polskę rozbieraną sesją zdjęciową dla magazynu "The Body Issue". Młodsza z sióstr zdecydowała się zapozować nago do zdjęć reklamujących jej własną kolekcję torebek. Fotografie umieściła na swoim Instagramie - są one do wglądu wszystkich.

Urszula Radwańska
fot. Instagram/ularadwanska_official

Kilka lat temu w Polsce zawrzało, gdy Agnieszka Radwańska zdecydowała się na rozbieraną sesję zdjęciową dla magazynu "The Body Issue". Nasza była już tenisistka pozowała kompletnie naga, co wywołało w opinii publicznej sporo kontrowersji.

Teraz w jej ślady poszła Urszula. 31-latka nie pokazała jednak tak wiele, jak jej starsza siostra. W dodatku nie była to sesja zdjęciowa do gazety, a promująca własną kolekcję torebek młodszej Radwańskiej. Tenisistka pozowała topless, ale swój biust zakryła właśnie torebką.

Radwańska zapozowała nago. Na rozbieraną sesję zareagowała jej siostra

Fani Urszuli Radwańskiej docenili jej odwagę i obsypali ją gromadą pozytywnych komentarzy. Na zdjęcia sportsmenki zamieszczone na Instagramie zareagowała również jej siostra, która zamieściła emotikony ognia i serduszek.

"Petarda kochana", "Obłędnie wyglądasz", "Ula, bo zemdleję", "Bogini piękności" - to tylko niektóre z komentarzy, które zamieścili pod fotografiami internauci.

RadioZET.pl