US Open: Kiedy przełożony mecz Radwańskiej? Gdzie obejrzeć?

Andreas Nicolaides
30.08.2017 13:10
Agnieszka Radwańska
fot. PAP/EPA

Radwańska - Martić na żywo: przełożony mecz 1. rundy US Open 2017. Kiedy gra Radwańska? O której godzinie? Gdzie obejrzeć? Pierwotnie spotkanie miało się odbyć dzień wcześniej, ale zostało przełożone z powodu deszczu.

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - SPORT na Facebooku

Rozstawionej z "10", a obecnie jedenastej w rankingu WTA Radwańskiej - tak jak wielu innym zawodnikom - nie było dane zaprezentować się publiczności we wtorek. Z powodu opadów - poza zadaszonym kortem centralnym - zdołano dokończyć tylko trzy pojedynki. Polka i 85. na światowej liście Martic miały wystąpić w trzecim meczu na korcie nr 10. Po modyfikacji plany gier ponownie przydzielono im w środę trzecie spotkanie, ale tym razem na korcie nr 5.

Krakowianka z Chorwatką zmierzy się po raz czwarty. Pokonała ją zarówno w dwóch meczach rozegranych w 2011 roku, jak i w kolejnym sezonie w Pucharze Federacji.

Najlepszym wynikiem Martic w Wielkim Szlemie jest 1/8 finału. W US Open jeszcze nigdy nie udało jej się jednak przejść drugiej rundy.

Podopieczna Tomasza Wiktorowskiego po raz 12. z rzędu wystąpi w tej imprezie. To jedyny turniej wielkoszlemowy, w którym Radwańska jeszcze nigdy nie znalazła się w "ósemce". Na 1/8 finału zatrzymała się pięciokrotnie - w latach 2007-08 i 2012-13 oraz w poprzednim sezonie.

US Open 2017: Kiedy gra Radwańska?

Mecz Radwańska - Martic na żywo w środę ok. godziny 22.00. Transmisja w Tenis Premium 1, online stream w ipla.tv. Mecze US Open 2017 oglądać można też w Eurosporcie i online w Eurosport Player.

RadioZET.pl/PAP/AN