Zamknij

Radwańska - Janković: Transmisja TV i online! Gdzie obejrzeć?

Andreas Nicolaides
04.07.2017 13:20
Agnieszka Radwańska
fot. PAP/EPA

Radwańska - Janković w I rundzie Wimbledonu. Transmisja na żywo w TV i online stream. Gdzie obejrzeć mecz Radwańskiej? Kiedy i o której godzinie? Mecz Radwańska - Janković na żywo także na sport.radiozet.pl.

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - SPORT na Facebooku

Zagłosuj

Czy Agnieszka Radwańska awansuje do kolejnej rundy?

Liczba głosów:

Radwańska nieraz powtarzała, że darzy Wimbledon szczególną sympatią - pięć lat temu dotarła w nim do finału, a rok później odpadła rundę wcześniej. W tym sezonie przygotowania do tej imprezy zakłóciła Polce infekcja wirusowa. Zrezygnowała ze startu w s'Hertogenbosch i Birmingham. Stawiła się w Eastbourne, ale tam rozpoczęła i zakończyła występ na drugiej rundzie. Tym samym było to jej jedyne tegoroczne spotkanie na kortach trawiastych przed londyńskimi zmaganiami.

Niemal od początku zmagała się ona z kryzysem formy, a przed French Open dodatkowo doszła kontuzja kostki. Sparingpartner, a prywatnie narzeczony krakowianki Dawid Celt zaznaczył, że z każdym treningiem przed Wimbledonem prezentuje się ona coraz lepiej. Zastrzegł jednak, że nie jest w optymalnej dyspozycji. Jak poradzi sobie w starciu z doświadczoną rywalką?

Radwańska - Janković: Transmisja. Gdzie obejrzeć?

Mecz Radwańska - Janković na żywo we wtorek o godz. 15.30. Transmisja live w TV w Polsat Sport, online stream w internecie w ipla.tv. Mecz na żywo na sport.radiozet.pl.

Sport dla pełnych energii

RadioZET.pl/AN