Zamknij

Zabawna wpadka Świątek przed Wimbledonem. Musiała publicznie przepraszać

Maciej Walasek
27.06.2022 20:22
Iga Świątek
fot. ANNE-CHRISTINE POUJOULAT/AFP/East News

Iga Świątek zaliczyła "uroczą wpadkę" przed Wimbledonem. Podczas rozmowy z sześciokrotną zwyciężczynią wielkoszlemowych turniejów, Rennae Stubbs Polka błyskawicznie przeprosiła Australijkę. - Kocham to dziecko - odpowiedziała.

Iga Świątek jest niepokonana od 35 meczów z rzędu i po zwycięstwie w sześciu turniejach spróbuje zatriumfować na Wimbledonie. 21-latka wcześniej pojawiła się w Londynie, gdzie przygotowuje się do imprezy.

Między treningami liderka rankingu WTA spotyka się z różnymi postaciami. Jedną z nich była Rennae Stubbs, która na swoim koncie ma sześć wygranych wielkoszlemowych turniejów w deblu i mikście. Podczas rozmowy Świątek weszła w delikatną potyczkę słowną, uważając, że wcześniej grała na korcie centralnym. Stubbs, która na Wimbledonie pełni rolę ekspertki przekonywała, że prawda wygląda inaczej i miała rację.

Zabawna wpadka Igi Świątek

- Przepraszam za poniżenie Rennae Stubbs podczas wywiadu. Nigdy nie grałam na korcie centralnym. To ja powinnam sprawdzać fakty o sobie - powiedziała Iga Świątek w specjalnym nagraniu w mediach społecznościowych.

Rennae Stubbs nie miała żalu do Polki. " Iga naprawdę musiała mi wynagrodzić, to, że podczas naszego wywiadu wrzuciła mnie pod autobus. Kocham to dziecko" - napisała Australijka.

RadioZET.pl