Agnieszka Radwańska i Dawid Celt obsypani prezentami ślubnymi. Najbardziej zaskoczył Łukasz Kubot

Krzysztof Sobczak
31.07.2017 08:00
Agnieszka Radwańska i Dawid Celt
fot. Jakub Porzycki / Agencja Gazeta

- Cały pokój mam zajęty prezentami - mówi Katarzyna Radwańska. W sobotę 22 lipca jej starsza córka Agnieszka wyszła za mąż za Dawida Celta. Najbardziej prezentem ślubnym zaskoczył triumfator tegorocznego Wimbledonu w grze podwójnej, Łukasz Kubot.

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - SPORT na Facebooku

- Cały jeden pokój mam zajęty prezentami. Wśród nich jest chyba 6-7 obrazów. Największy kłopot mieliśmy z podarunkiem od... Łukasza Kubota. Dał młodym piękną, dużą, porcelanową świnkę-skarbonkę wypełniona po brzegi... 5-złotówkami! Młodzi zostali też obdarowani m.in wazonem Rosenthala, kieliszkami z kryształkami Swarovskiego czy filiżankami do kawy - mówiła w rozmowie z portalem "Nasze Miasto" mama tenisistki, Katarzyna Radwańska.

Zobacz także

Ślub Agnieszki Radwańskiej i Dawida Celta odbył się 22 lipca w Krakowie. Według informacji "Super Expressu", w uroczystości wzięło udział ok. 130 gości. Na weselu bawili się m.in. aktorka Elżbieta Romanowska, były piłkarz Tomasz Hajto oraz - a jakże - tenisistki i tenisiści: Urszula Radwańska, Caroline Wozniacki, Angelique Kerber, Jerzy Janowicz z Marta Domachowską oraz Łukasz Kubot.

Nie ma czasu na podróż poślubną

W rozmowie z portalem "Nasze Miasto" pani Katarzyna przyznała, iż namawiała państwa młodych na podróż poślubną do... Sopotu, gdzie niedawno tenisistka kupiła apartament. - Była tam tylko raz, z sześcioma przyjaciółkami, na wieczorze panieńskim tydzień przed ślubem - mówiła.

Z podróżą poślubną para będzie musiała jednak poczekać przynajmniej do końca sezonu. Na razie Agnieszka Radwańska przygotowuje się do turnieju Rogers Cup w Toronto. Zmagania w Kanadzie odbywają się naprzemiennie w dwóch miastach - w latach parzystych w Montrealu, w nieparzystych właśnie z Toronto. Krakowianka triumfowała w tej imprezie w 2014 roku ogrywając w finale Venus Williams.

RadioZET.pl/Nasze Miasto/KS