Zamknij

Polska tenisistka już na wakacjach. Dopiero co odpadła z Wimbledonu

07.07.2022 16:53

Magda Linette pochwaliła się w mediach społecznościowych swoim rajskim urlopem. Tuż po odpadnięciu z Wimbledonu tenisistka z Poznania wypoczywa i zbiera siły na błogim wypoczynku. Tym razem postawiła na tropiki.

Magda Linette
fot. Magda Linette/Instagram screen

Magda Linette to druga zawodniczka reprezentacji Polski po Idze Świątek. Po raz ostatni kibice oglądali ją na korcie podczas zmagań na Wimbledonie. Poznanianka dość szybko pożegnała się z londyńską imprezą, przegrywając w drugiej rundzie z Angelique Kerber.

Po odpadnięciu z singlowych zmagań Polka próbowała jeszcze sił w deblu. Niestety, francuski duet Alize Cornet-Diane Parry okazał się lepszy od Linette i Bernardy Pery. Jednak taki zbieg wydarzeń ma też swoje "niesportowe" plusy.

Rajskie wakacje Magdy Linette

Linette jeszcze szybciej mogła udać się na wymarzony urlop, ładując baterie przed drugą częścią sezonu. Zawodniczka pochwaliła się relacją na InstaStories. Mimo że tenisistka nie zdradziła, w jakim miejscu dokładnie przebywa, widać, że obrała egzotyczny kierunek. Na zdjęciach pokazała się w stroju kąpielowym i zapierającym dech w piersiach widokiem.

ml1
fot. Magda Linette/Instagram screen
ml2
fot. Magda Linette/Instagram screen
loader

RadioZET.pl