Narodowy Dzień Tenisa na PGE Narodowym 2018 - data, gwiazdy, program

Weronika Domoradzka
18.08.2018 13:23
Narodowy Dzień Tenisa na PGE Narodowym 2018 - data, gwiazdy, program

Narodowy Dzień Tenisa na PGE Narodowym 2018 odbędzie się na początku września. Na uczestników sportowej imprezy czeka mnóstwo atrakcji. Dodatkowo w wydarzeniu wezmą udział wybitni tenisiści, m.in. Agnieszka Radwańska, Łukasz Kubot czy Iga Świątek, którzy w specjalnej strefie będą rozdawać autografy. Przedstawiamy datę i program Narodowego Dnia Tenisa na Narodowym.

» Pingpongowy Narodowy 2018 - kiedy i jakie atrakcje? [DATA, PROGRAM] «
» US Open 2018: transmisja na żywo - terminarz. Kiedy i gdzie oglądać? «
Więcej: https://www.radiozet.pl/Co-gdzie-kiedy-jak/Narodowy-Dzien-Tenisa-na-PGE-Narodowym-2018-data-gwiazdy-program
Kiedy Narodowy Dzień Tenisa na PGE Narodowym 2018? DATA
Narodowy Dzień Tenisa na Narodowym 2018 w Warszawie odbędzie się w niedzielę, 9 września. Tego dnia na płycie głównej stadionu zostanie rozstawionych 50 minikortów oraz jeden kort centralny.
"Przez cały dzień, od godziny 11 do 19, kilkanaście tysięcy dzieci, ich rodziców i wszystkich innych chętnych będzie odkrywać piękno tenisa. Każdy znajdzie coś dla siebie." - czytamy na stronie wydarzenia.
Bilety na Narodowy Dzień Tenisa na PGE Narodowym 2018 nie obowiązują. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny. Wystarczy tylko przyjść i dobrze się bawić.
Narodowy Dzień Tenisa na Narodowym 2018 - program, atrakcje, gwiazdy
Na Narodowy Dzień Tenisa na PGE Narodowym 2018 organizatorzy przygotowali mnóstwo atrakcji. Dla dzieci zorganizowano specjalną strefę, w której będą mogły zapoznać się z tenisem, a następnie wziąć udział w konkursach z atrakcyjnymi nagrodami. Podczas jednego z nich będzie można popisać się wiedzą tenisową. Odbędzie się także turniej "Puchar Tenis 20" w dwóch kategoriach wiekowych. Dodatkowo uczestnicy imprezy będą mieli okazję sprawdzić prędkość serwisu czy zmierzyć celność swoich uderzeń. Wszyscy będą mogli także bezpłatnie korzystać z kortów, rakiet i piłek, a radą w trakcie warsztatów dla rodziców, ale i trenerów, posłużą czołowi polscy szkoleniowcy.
Podczas Narodowego Dnia Tenisa na Narodowym 2018 na korcie centralnym zagrają znani artyści, najlepsi w kraju zawodnicy w tenisie na wózkach, przedstawiciele tenisa amatorskiego. Udział w wydarzeniu zapowiedziało także kilku popularnych tenisistów. Zobaczymy m.in. Agnieszkę Radwańską (zwyciężczyni 20 turniejów WTA), Łukasza Kubota (dwukrotny mistrz wielkoszlemowy) czy Igę Świątek (mistrzyni Wimbledonu). Uczestnicy imprezy podczas specjalnych sesji będą mogli zdobyć autografy ulubionych sportowców.
W trakcie Narodowego Dnia Tenisa najlepszy polski tenisista w 2018 – roku 100-lecia odzyskania niepodległości, otrzyma Puchar Prezydenta RP Andrzeja Dudy. Wyróżnieni zostaną też reprezentanci kraju, organizatorzy największych turniejów w Polsce oraz kluby biorące udział w Programie Tenis 10. Szczegółowy program Narodowego Dnia Tenisa na Narodowym 2018 można znaleźć na stronie Polskiego Związku Tenisowego: pzt.pl.