Zamknij

Iga Świątek o nagrodach za wygrane turnieje. Nie uwierzysz, co dostała

02.11.2022 11:02

Iga Świątek przed kamerami Canal+Sport wróciła wspomnieniami do najbardziej absurdalnych prezentów, jakie dostała za wygrany turniej. - Z odkurzaczem wygrałam przelot awionetką nad Bergamo - ujawniła liderka rankingu.

Iga Świątek
fot. Twitter screen/Canal+Sport

Iga Świątek w obecnym sezonie wskoczyła na innym poziom, co zaprowadziło ją na sam szczyt. Polka wygrała w tym roku osiem turniejów, w tym dwa wielkoszlemowe, dzięki czemu zarobiła pokaźną sumę. Chociaż pieniądze, to nie jedyne nagrody, jakie otrzymała.

Przypomnijmy, że po wygranym turnieju w Stuttgarcie Świątek otrzymała nowy samochód marki Porsche. W ostatnim wygranym turnieju w San Diego wręczono jej deskę surfingową. Jednak jakie były jej najdziwniejsze nagrody? W rozmowie ze stacją Canal+Sport zdradziła kilka szczegółów.

Świątek ujawnia najdziwniejsze nagrody

- Kiedyś jak wygrała 15-tysięcznik we Włoszech dostałam odkurzacz. To było niesamowite, tak, przydaje się. Z odkurzaczem wygrałam też przelot awionetką nad Bergamo. - wspomina Świątek.

Liderka rankingu wspomina też, co dostała od organizatorów turnieju we Francji. - Jak miała 12 lat wygrałam jakieś podobno bardzo drogie i wyjątkowe dżemy, które zabrali mi na lotnisku, więc to było smutne. Generalnie turnieje potrafią robić ciekawe prezenty - śmiała się tenisistka.

loader

RadioZET.pl/Canal+Sport