Nadal - Berankis: Transmisja TV i online. Gdzie obejrzeć mecz Wimbledonu?

29.06.2022 16:20
Rafael Nadal

Rafael Nadal - Ricardas Berankis: transmisja TV. Hiszpańska legenda tenisa w drugiej rundzie Wimbledonu zmierzy się z reprezentantem Litwy Ricardasem Berankisem. Sprawdź, gdzie oglądać spotkanie na londyńskim turnieju.

Rafael Nadal na otwarcie Wimbledonu przyprawił swoich kibiców o sporą dawkę emocji. Hiszpan, który na wielkoszlemowej imprezie jest rozstawiony z numerem drugim musiał się napocić, aby wywalczyć awans do drugiej rundy. Czwarta rakieta świata pokonała Francisco Cerundolo dopiero po czterech setach 6:4, 6:3, 3:6, 6:4.

Nadal na trawiastych kortach gra po raz pierwszy od trzech lat. Jego kolejnym rywalem będzie Ricardas Berankis. 32-letni Litwin w pierwszej rundzie okazał się lepszy od Amerykanina Sama Querrey'a, wygrywając bez straty seta 6:4, 7:5, 6:3.

Nadal - Berankis: Transmisja TV online meczu na Wimbledonie

Nadal miał okazję zagrać z Berankisem w tegorocznym Australian Open, gdzie górą był tenisista z Majorki. Czy wygra tym razem? Warto dodać, że Rafael Nadal stoi przed szansą zwycięstwa w trzecim turnieju zaliczanym do Wielkiego Szlema w tym roku. Wcześniej 36-latek triumfował w Melbourne i był także najlepszy na French Open.

Mecz Nadal - Berankis zaplanowano w czwartek 30 czerwca. Spotkanie drugiej rundy Wimbledonu będzie można obejrzeć na antenie Polsatu Sport Extra i online na Polsat Box Go.