Zamknij

Czesław Michniewicz chce zagrać z Igą Świątek? "Konkurencja nie śpi"

Krzysztof Sobczak
29.09.2022 20:35

Czesław Michniewicz udowodnił, że jest na bieżąco z memami, których bohaterami są Iga Świątek i Robert Lewandowski. Selekcjoner kadry pojawił się ostatnio na korcie i zaczepił najlepszą polską tenisistkę.

Michniewicz zaczepił Świątek
fot. Czesław Michniewicz/Instagram / Sarah Stier/Getty AFP/East News

"Gówniara z paletkom" - to jeszcze nie pseudonim, ale właśnie tak od kilku miesięcy w przestrzeni publicznej "widziana" jest Iga Świątek. To efekt memów, które wyrastają jak grzyby po deszczu po każdym sukcesie liderki rankingu WTA. A tych w tym sezonie jest tak wiele, że nawet Robert Lewandowski, drugi z "bohaterów" memów, może mieć problem z wygraniem plebiscytu na najlepszego sportowca 2022 roku.

- Memy mnie śmieszą. Mam nadzieję, że nie sprawiają przykrości Robertowi. Nie wysyłamy ich sobie, jeszcze nie jesteśmy na takim etapie. Ale poruszę ten temat, jak go spotkam - mówiła 21-latka na konferencji prasowej w Warszawie. Robert Lewandowski też zdążył już skomentować te memy.

Michniewicz zaczepił Świątek

Zabawne obrazki z tekstem zna już chyba każdy, kto choć trochę interesuje się sportem. Na bieżąco jest też Czesław Michniewicz, selekcjoner reprezentacji Polski, o czym najlepiej świadczy ostatni wpis w mediach społecznościowych. Selekcjoner postanowił pograć w tenisa i zaczepić trzykrotną mistrzynię turniejów wielkoszlemowych.

"Starszy pan z »paletkom«, Iga Świątek, konkurencja nie śpi" - napisał szkoleniowiec. On również w jednym z wywiadów zdradził, że nie żyje tylko piłką nożną, lecz kibicuje też innym polskim sportowcom, w tym Idze Świątek.

loader

RadioZET.pl