Zamknij

Linette w półfinale debla French Open: Kiedy i o której mecz? [GODZINA, DATA]

11.06.2021 10:33
Linette w półfinale debla French Open: Kiedy i o której mecz? [GODZINA, DATA]
fot. FILIPPO MONTEFORTE/AFP/East News

Magda Linette, Bernarda Pera - Barbora Krejcikova i Katerina Siniakova GODZINA, DATA: Kiedy mecz Linette w półfinale debla French Open? O której godzinie Polka gra debla w 1/2 finału Roland Garros? Sprawdź podstawowe informacje nt. meczu  Linette, Pera – Krejcikova, Siniakova w półfinale debla French Open.

  1. Magda Linette w półfinale debla French Open: Kiedy i o której mecz? [GODZINA, DATA]
  2. Linette w półfinale debla French Open: GODZINA, DATA. Kiedy i o której mecz?

Przed Magdą Linette i Bernardą Perą trudne zadanie. Po drugiej stronie kortu staną występujące z "dwójką" Barbora Krejcikova i Katerina Siniakova, które trzy lata temu triumfowały w dwóch turniejach wielkoszlemowych w deblu - French Open i Wimbledonie. Druga z Czeszek w bieżącej edycji paryskiej imprezy wystąpi też w finale singla. Niewykluczone, że trudy łączenia obu konkurencji dadzą się jej we znaki - w czwartek stoczyła ponadtrzygodzinny pojedynek w półfinale gry pojedynczej.

Polsko-amerykańska para już wcześniej sprawiła kilka niespodzianek - wyeliminowała m.in. dwa rozstawione duety.

Magda Linette w półfinale debla French Open: Kiedy i o której mecz? [GODZINA, DATA]

Linettei Amerykanka Bernarda Pera w drodze do półfinału pokonały Rosjankę Anastazję Pawliuczenkową i reprezentującą Kazachstan Jeleną Rybakiną 7:5, 4:6, 6:2. Polka stwierdziła po meczu, że gra w drugim tygodniu Wielkiego Szlema to dla niej zupełnie nowe doświadczenie.

- Dotychczas grałyśmy raczej z typowymi deblistkami i taktykę układałyśmy tak, by pokonać rywalki na polu singlowym. A tu były dwie bardzo dobre singlistki, więc wiedziałam, że będziemy musiały zrobić coś deblowego. Jakiś czas nie grałam w debla, Bernarda również, więc musiałyśmy zrobić coś niekomfortowego dla nas - przyznała Polka na konferencji prasowej.

Linette w półfinale debla French Open: GODZINA, DATA. Kiedy i o której mecz?

Mecz Magda Linette, Bernarda Pera - Barbora Krejcikova i Katerina Siniakova w półfinale debla turnieju French Open odbędzie się w piątek 11 czerwca ok. godz. 13. Później, ok. godz. 15, swój deblowy mecz rozpocznie Iga Świątek.  od godz. 13, zostanie rozegrane drugie spotkanie półfinałowe z udziałem Magdy Linette i Bernardy Pery. 

RadioZET.pl