Zamknij

Magda Linette - Arantxa Rus: TRANSMISJA TV i online. Gdzie obejrzeć na żywo?

20.01.2020 17:38

Linette - Rus: TRANSMISJA TV i online. Gdzie obejrzeć w telewizji na żywo mecz Linette - Rus? Australian Open 2020: Linette - Rus: gdzie oglądać mecz? Na jakim kanale spotkanie Linette - Rus Australian Open 2020? Magda Linette w 1/64 finału Australian Open zmierzy się z Holenderką, Arantxą Rus. TRANSMISJA TV meczu Linette - Rus. Gdzie oglądać mecz Linette w Australian Open 2020?

Linette - Rus TRANSMISJA TV i online
fot. PAP/EPA

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - SPORT na Facebooku

Linette – Rus: TRANSMISJA TV i online. Gdzie obejrzeć meczu 1/64 finału Australian Open na żywo w telewizji? Na jakim kanale będzie można śledzić spotkanie Linette – Rus? Faworytką do zwycięstwa jest Magda Linette. Polka w rankingu WTA jest sklasyfikowana na 43. miejscu, natomiast jej rywalka zajmuje daleką 89. lokatę. Mimo tego Holenderka będzie chciała zaskoczyć Linette i wyeliminować ją z dalszej gry w Australian Open. Triumfatorka pojedynku w kolejnej rundzie trafi na zwyciężczynię z pary Madison Keys - Daria Kasatkina.

Australian Open: Linette - Rus. Kiedy mecz Polki?

Pierwotnie pojedynek Linette - Rus miał odbyć się w nocy z niedzieli poniedziałek, ale został przeniesiony z powodu deszczu na wtorek. Organizatorzy wielkoszlemowego turnieju tenisowego w Melbourne odwołali wszystkie z zaplanowanych jeszcze na poniedziałek spotkań na niezadaszonych kortach. Intensywne opady sprawiły, że już od ponad czterech godzin toczą się jedynie pojedynki na trzech zadaszonych obiektach kompleksu Melbourne Park.

loader

Linette - Rus TRANSMISJA TV i online. Gdzie obejrzeć?

Mecz Linette - Rus na żywo odbędzie się w nocy z poniedziałku na wtorek o godzinie 2.30. Transmisja meczu Australian Open 2020 w Eurosporcie i online stream w Eurosport Player.

RadioZET.pl