Magda Linette w ćwierćfinale debla French Open: Transmisja. Gdzie obejrzeć mecz?

09.06.2021 09:24

Linette/Pera - Pawluczenkowa/Rybakina TRANSMISJA TV i ONLINE: Gdzie obejrzeć mecz Magdy Linette w ćwierćfinale debla French Open? Gdzie oglądać debla Polki w 1/4 finału Roland Garros? Sprawdź, na jakim kanale w telewizji i gdzie w internecie mecz Linette/Pera - Pawluczenkowa/Rybakina w ćwierćfinale debla French Open.

Linette w ćwierćfinale debla French Open: Transmisja. Gdzie obejrzeć mecz?

Linette wraz z Amerykanką Bernardą Perą ok. godz. 13 wyjdą na kort im. Simonne-Mathieu, trzecim co do wielkości obiekcie kompleksu, na którym toczy się rywalizacji we French Open. Ich przeciwniczkami będą Rosjanka Anastazja Pawliuczenkowa i reprezentująca Kazachstan Jelena Rybakina, które we wtorek stoczyły między sobą pojedynek o półfinał singla i górą była pierwsza z nich. Linette w zmaganiach indywidualnych odpadła w trzeciej rundzie.

Dla Linette to duży sukces - polska tenisistka nigdy wcześniej nie dotarła w deblu do tej fazy rywalizacji wielkoszlemowej (w singlu jej najlepszym wynikiem wciąż jest 3. runda).

W 1/8 finału Linette i Amerykanka Bernarda Pera wygrały z Czeszką Lucie Hradecką i Niemką Laurą Siegemund (nr. 10) 7:6 (7-5), 7:6 (7-5). Oba sety niedzielnej rywalizacji miały podobny przebieg, kończyły się tie-breakami do pięciu i trwały po 60 minut.

Linette w sobotę odpadła z rywalizacji singlistek, natomiast broniąca tytułu Świątek wygrała jest już w półfinale turnieju.

Linette w 1/4 finału debla French Open: TRANSMISJA. Gdzie oglądać mecz?

Mecz Linette/Pera - Pawluczenkowa/Rybakina w ćwierćfinale debla turnieju French Open odbędzie się w środę 9 czerwca, około godziny 12:30. Relacja live i wynik online meczu Linette/Pera - Pawluczenkowa/Rybakina na żywo na sport.radiozet.pl.