Zamknij

Linette - Rybakina: Kiedy i o której mecz w Ostrawie? [GODZINA, DATA]

23.09.2021 07:43
Linette - Rybakina GODZINA DATA
fot. AP/Associated Press/East News

Magda Linette - Jelena Rybakina GODZINA DATA. Kiedy i o której godzinie odbędzie się mecz 2. rundy turnieju WTA 500 w Ostrawie? Na lepszą z tej pary czeka Iga Świątek. GODZINA i DATA spotkania Linette - Rybakina.

  • Magda Linette (59. WTA) zagra z Jeleną Rybakiną (16. WTA) w 2. rundzie turnieju WTA w Ostrawie
  • Będzie to pierwsze spotkanie tych tenisistek
  • Na lepszą z tej pary czeka już Iga Świątek, która w środę ograła inną zawodniczkę z Kazachstanu Julię Putincewą

Linette - Rybakina GODZINA DATA. Magda Linette (59. WTA) dostała się do turnieju głównej w Ostrawie poprzez dwustopniowe kwalifikacje, a w ich finale pokonała inną reprezentantkę Polski Katarzynę Kawę. Na inaugurację zmagań poznanianka ograła Francuzkę Oceane Dodin 6:2, 7:6(3).

W drugiej rundzie, co więcej, w tej samej części drabinki, los skojarzył dwie polsko-kazachskie pary. W środę Iga Świątek w dwóch setach pokonała Julię Putincewą i to ona czeka na lepszą z zestawienia Magda Linette - Jelena Rybakina. Urodzona w Moskwie 22-latka jest obecnie najlepszą rakietą Kazachstanu, zajmuje obecnie 16. miejsce w rankingu WTA.

Linette - Rybakina: kiedy mecz 2. runy w Ostrawie?

Jelena Rybakina w tym sezonie dotarła do ćwierćfinału French Open, czwartej rundy Wimbledonu i trzeciej rundy US Open, ale odnotowała też kilka innych znaczących rezultatów. Błysnęła przede wszystkim w igrzyskach olimpijskich w Tokio, gdzie zatrzymała ją dopiero w półfinale późniejsza mistrzyni Belinda Bencić.

Będzie to pierwsze spotkanie tych tenisistek.

Linette - Rybakina: GODZINA DATA - kiedy mecz w Ostrawie?

Mecz Magda Linette - Jelena Rybakina w 2. rundzie turnieju WTA w Ostrawie odbędzie się w czwartek 23 września o godz. 12. Będzie to pierwsze spotkanie tego dnia, a zatem nie powinno być opóźnień.

RadioZET.pl