Zamknij

Magda Linette - Chloe Paquet. O której godzinie mecz French Open 2019?

Maciej Walasek
28.05.2019 10:28
Magda Linette
fot. PAP/EPA

Mecz Linette - Paquet na żywo. Kiedy i o której godzinie rozpocznie się mecz Magdy Linette z Chloe Paquet na French Open 2019? Linette - Paquet na żywo. O której godzinie mecz Polki?

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - SPORT na Facebooku

Linette - Paquet na żywo. Mecz Magdy Linette z młodszą o dwa lata Paquet pierwotnie miał być drugim spotkaniem tego dnia na korcie nr 14. Ostatecznie będzie trzecim, bowiem przed pojedynkiem Polki i Francuzki dokończony zostanie na tym obiekcie przerwany w poniedziałkowy wieczór przy stanie 1:1 w setach mecz Czeszki Marie Bouzkovej z Kanadyjką Biancą Andreescu.

Linette - Paquet na żywo. Kiedy i o której godzinie?

Zajmująca 87. miejsce w rankingu WTA Linette po raz pierwszy zmierzy się ze 166. w tym zestawieniu Paquet. Ta ostatnia jeszcze kilka dni temu była 223. rakietą świata, a spory awans zawdzięcza dotarciu do półfinału turnieju WTA w Strasburgu. Na co dzień startuje w imprezach niższej rangi - ITF.

Poznaniance nie wiedzie się zbytnio w tym sezonie. Ostatnio w ciągu niespełna dwóch miesięcy wystąpiła w sześciu turniejach na ziemnej nawierzchni - wygrała w nich łącznie tylko jedno spotkanie. Na kortach im. Rolanda Garrosa najlepiej poszło jej w 2017 roku, gdy dotarła do trzeciej rundy. Z poprzednią edycją pożegnała się już po meczu otwarcia.

Linette - Paquet: O której godzinie mecz French Open?

Mecz Linette - Paquet odbędzie się we wtorek, 28 maja. Spotkanie Magdy Linette będzie drugim w kolejności meczem na korcie 14, który powinien rozpocząć się o godzinie 13.00. Przed pojedynkiem Polki, we French Open zmierzą się ze sobą Taylor Fritz i Bernard Tomic.

RadioZET.pl/PAP/MW