Linette - Kvitova: O której mecz trzeciej rundy Wimbledonu? Sprawdź szczegóły

Krzysztof Sobczak
06.07.2019 10:00
Magda Linette - Petra Kvitova
fot. PAP/EPA

Mecz Magda Linette - Petra Kvitova na żywo w tv i online. Polka gra o życiowy wynik w Wielkim Szlemie. Sprawdź, kiedy, gdzie i o której godzinie odbędzie się spotkanie trzeciej rundy Wimbledonu 2019 Magda Linette - Petra Kvitova.

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - SPORT na Facebooku

Poznanianka jeszcze nigdy nie zdołała dotrzeć do czwartej rundy turnieju wielkoszlemowego. Najlepsze wyniki osiągnęła we French Open 2017 i Australian Open 2018, kiedy zatrzymywała się na trzeciej rywalce. Teraz będzie miała okazję poprawić swoje osiągnięcie, ale na jej drodze stanie dwukrotna mistrzyni Wimbledonu (2011, 2014), Petra Kvitova.

Zobacz także

Czeszka jest jedną z najtrudniejszych przeciwniczek na kortach trawiastych, ale ma też swoje problemy. Miejscowe media zastanawiają się nawet, czy Kvitova przystąpi do tego spotkania, a jeśli, to czy zdoła je dokończyć. Wszystko przez kontuzję lewego ramienia, która doskwiera jej od kilku miesięcy. Z tego powodu nie wystąpiła w Roland Garros, nie pojawiła się na żadnym turnieju przed Wimbledonem, a w Londynie pomiędzy meczami nie trenuje, by nie nadwyrężać miejsca bólu.

Linette grała z nią już trzy lata temu w pierwszej rundzie turnieju WTA w Montrealu na kortach twardych. Łącznie ugrała wtedy tylko trzy gemy.

Linette - Kvitova GODZINA: Kiedy mecz?

Mecz Magda Linette - Petra Kvitova w 3. rundzie Wimbledonu 2019 odbędzie się w sobotę 6 czerwca o godz. 12 na korcie nr 2.

Relacja na żywo z meczu Linette - Kvitova na sport.radiozet.pl.

RadioZET.pl/KS