Linette - Kerber: Transmisja TV i online. Gdzie obejrzeć mecz Wimbledonu?

29.06.2022 15:26
Magda Linette

Magda Linette - Angelique Kerber: transmisja TV i online. Gdzie oglądać spotkanie Magdy Linette w drugiej rundzie Wimbledonu? Rywalką poznanianki będzie Niemka polskiego pochodzenia Angelique Kerber. Gdzie obejrzeć starcie Linette - Kerber?

Magda Linette przystąpiła do tegorocznego Wimbledonu jako 65. zawodniczka według rankingu WTA. Na inaugurację Polka poradziła sobie z Fernandą Contreras Gomez, zwyciężając bez straty seta 6:1, 6:4. W pierwszej partii tenisistka z Poznania dość szybko przejęła inicjatywę i narzuciła rywalce swój styl gry. W drugiej partii Meksykanka poprawiła się na zagrywce, ale przy stanie 4:4 Linette przełamała przeciwniczkę i zwieńczyła dzieła przy własnym serwisie.

W drugiej rundzie wielkoszlemowego turnieju Magda Linette zagra z Angelique Kerber. Rozstawiona z "15" Niemka polskiego pochodzenia także bez straty seta pokonała Kristinę Mladenovic 6:0, 7:5.

Linette - Kerber: Transmisja TV. Gdzie oglądać mecz?

To będzie drugi raz, kiedy zawodniczki spotkają się w bezpośrednim pojedynku. Po raz pierwszy grały ze sobą niedawno, bo na WTA w Strasburgu. Wówczas w ćwierćfinale lepsza była Kerber, która triumfowała w trzech setach 6:2, 4:6, 6:4. Czy tym razem Polka zrewanżuje się za ostatnią porażkę?

Linette - Kerber na żywo odbędzie się w środę 29 czerwca ok. godz. 14:00 jako trzeci na korcie drugim (po Muguruzie i Minnen). Mecz Wimbledonu będzie można obejrzeć na antenie Polsatu Sport i online na Polsat Box Go.