Zamknij

Linette - Kasatkina: Kiedy i o której mecz AO 2022? [GODZINA, DATA]

19.01.2022 10:30
Magda Linette
fot. AP/Associated Press/East News

Magda Linette - Daria Kasatkina DATA, GODZINA: Kiedy mecz Magda Linette - Kasatkina w drugiej rundzie wielkoszlemowego Australian Open 2022? O której godzinie rozpoczyna się mecz Linette - Daria Kasatkina na żywo? Sprawdź, kiedy, gdzie i o której godzinie odbędzie się mecz Linette - Kasatkina w AO 2022!

Wracająca po rocznej przerwie do obsady Australian Open Magda Linette awansowała do drugiej rundy bieżącej edycji. Polska tenisistka pokonała na otwarcie wielkoszlemowego turnieju w Melbourne Łotyszkę Anastasiję Sevastovą 6:4, 7:5.

W drugiej rundzie poznanianka trafiła na rozstawioną z numerem 25. Rosjankę Darię Kasatkinę.

Linette - Kasatkina: Kiedy i o której mecz AO 2022? [GODZINA, DATA]

Zajmującej 53. miejsce w rankingu WTA Linette zabrakło na antypodach w poprzednim sezonie ze względu na kontuzję kolana, w związku z którą przeszła wówczas operację. Tegoroczne starty zainaugurowała w minionym tygodniu zawodami WTA w Adelajdzie, ale odpadła już w pierwszej rundzie. Znacznie lepiej powiodło się jej we wtorek w Melbourne.

29-letnia Polka tylko raz - w 2018 roku - dotarła w Australian Open do trzeciej rundy. O powtórzenie tego rezultatu powalczy teraz z Kasatkiną. Na tym samym etapie zmierzyły się w Melbourne n właśnie cztery lata temu. W poprzednim sezonie rywalizowały zaś dwukrotnie - Rosjanka wygrała ćwierćfinał zawodów WTA w San Jose, a Polka walkę o "czwórkę" w Cleveland.

Linette - Kasatkina DATA, GODZINA: Kiedy i o której mecz AO 2022?

Mecz Magda Linette - Daria Kasatkina w 2. rundzie Australian Open 2022 odbędzie się w czwartek 20 stycznia około godziny 3:30 na korcie trzecim w Melbourne. Spotkanie Polki z Rosjanką jest drugim na tym korcie tego dnia, po pojedynku Argentyńczyka Diego Schwartzmana z Australijczykiem Christopherem O'Connellem, więc spodziewane są niewielkie opóźnienia.

RadioZET.pl/PAP