Zamknij

Linette - Inglis: Kiedy mecz Polki? Gdzie oglądać US Open? [DATA, GODZINA]

31.08.2020 08:37
Linette - Inglis: kiedy mecz Polki i o której godzinie?
fot. PAP/EPA

Magda Linette - Maddison Inglis: KIEDY i o której godzinie mecz 1. rundy US Open? Linette – Inglis TRANSMISJA TV i online na żywo. Gdzie obejrzeć mecz Polki w US Open w telewizji? Magda Linette jako pierwsza z Polek rozpocznie walkę w US Open 2020. Pierwszą rywalką tenisistki będzie Australijka, Maddison Inglis. GODZINA, DATA i TRANSMISJA meczu Linette – Inglis.

Magda Linette przystąpi do rywalizacji w US Open 2020 już pierwszego dnia. Przeciwniczką zawodniczki z Poznania będzie 22-letnia Maddison Inglis. Linette zajmująca 35. miejsce w rankingu WTA po raz pierwszy w karierze jest rozstawiona w turnieju Wielkiego Szlema. Podczas losowania, poznanianka miała szczęście i trafiła na Maddison Inglis. Australijka zajmuje 119. Pozycję i jak na razie zagrała tylko w jednym meczu Wielkiego Szlema (w 2016 roku w Melbourne).

Niestety, ale mecze US Open zostaną rozegrane bez udziału kibiców. Magda Linette w wywiadzie dla „Super Expressu” przyznała, że to nie będzie dla niej dużym problemem.

Linette - Inglis: KIEDY mecz i O KTÓREJ godzinie?

- Kiedy grałam na niższych szczeblach, często występowałam przy pustych trybunach. Dlatego to nie jest dla mnie duża zmiana. Oczywiście atmosfera nie jest dobra, ale póki co to konieczne. Mam nadzieję, że powoli wrócimy do normalności – przyznała.

Hurkacz - Gojowczyk: Kiedy mecz 1. rundy US Open 2020? [DATA, GODZINA]

Linette – Inglis na żywo odbędzie się w poniedziałek, 31 sierpnia. Spotkanie będzie trzecim w kolejności i zostanie rozegrane na korcie numer 4, na którym starcia rozpoczną się o godzinie 17 polskiego czasu. Na początku Di Lorenzo zmierzy się ze Sasnowicz, później Mannarino zagra z Lorenzo Sonego. W trzecim meczu zobaczymy Magdę Linette, która z Inglis powinna zacząć mecz około godziny 22-23. Wszystko zależy od tego, ile czasu będą trwały poprzednie spotkania.

Linette - Inglis: Transmisja TV i online. Gdzie obejrzeć na żywo?

Linette – Inglis: transmisja TV i online. Mecz Magdy Linette będzie można obejrzeć na żywo w telewizji. Spotkania można oglądać na antenach Eurosportu 1 i Eurosportu 2 oraz ONLINE na Eurosport Player.

RadioZET.pl/