Linette - Halep: transmisja. Gdzie i o której oglądać mecz w TV? [ONLINE, TV, TRANSMISJA]

Paweł Żurek
30.05.2019 12:04
Linette - Halep: transmisja. Gdzie i o której oglądać mecz w TV? [ONLINE, TV, TRANSMISJA]
fot. PAWEL JASKOLKA/AGENCJA SE/East News

Gdzie będzie transmisja meczu Linette - Halep? Magda Linette, jedna z najlepszych polskich tenisistek, turniej French Open zaczyna z "wysokiego C", bo od meczu z Simoną Halep, która wygrała te zawody w 2018 roku. Polkę czeka więc niezwykle trudne zadanie.  Podajemy szczegółowe informacje na temat tego gdzie i kiedy obejrzeć spotkanie Linette - Halep na żywo, a także gdzie będzie pokazywana transmisja ze spotkania. 

Linette - Halep w telewizji 24.04.2019. Gdzie obejrzeć mecz French Open 2019? O której godzinie rozpocznie się transmisja na żywo spotkania Magdy Linette i Simony Halep?  Już we wtorek, 24 kwietnia, czeka nas kolejne spotkanie we French Open 2019, w którym weźmie udział reprezentant Polski.  Sprawdzamy najważniejsze informacje o meczu. 

>> French Open 2019: Gdzie oglądać mecze na żywo? Transmisja TV i online

>> Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET Sport na Facebooku

Linette - Halep w TV. Gdzie obejrzeć mecz na żywo w TV i Online? [TRANSMISJA]

Mecz Linette - Halep nie będzie transmitowany na otwartych kanałach, jak Polsat, czy TVP. Spotkanie we French Open pokazuje Eurosport na kanale Eurosport 2. 

Świątek - Wang: Kiedy i o której godzinie mecz 2. rundy French Open?

Linette - Halep: godzina. O której jest mecz?

Mecz Magdy Linette z Simoną Halep rozpocznie się ok. godz. 18. Precyzyjny termin spotkanie nie może zostać podany, bo tego samego dnia na kortach French Open 2019 jest rozgrywane kilka spotkań. Ze względu na to, że Linette z Halep grają jako czwarte w kolejności, godzina rozpoczęcia ich meczu może być przełożona.  

>> Linette - Halep: Kiedy i o której godzinie mecz 2. rundy French Open?

RadioZET.pl/PZ