Linette - Giorgi: Transmisja tv i online. Gdzie obejrzeć finał w Nowym Jorku?

24.08.2019 18:09
Magda Linette - Camila Giorgi
fot. Shutterstock

Finał Magda Linette - Camila Giorgi na żywo w tv i online. Polka zagra o pierwszy tytuł WTA w karierze, Włoszka już dwa razy cieszyła się w końcowym triumfów. Sprawdź, gdzie kiedy i o której godzinie w telewizji i w internecie obejrzeć finał turnieju WTA w Nowym Jorku Magda Linette - Camila Giorgi.

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - SPORT na Facebooku

Zobacz także

Camila Giorgi aktualnie zajmuje 58. pozycję w rankingu WTA, ale zawsze trzeba liczyć się z tym, że... zacznie trafiać. A jak trafia, to jest groźna dla każdego, bo gra bardzo mocno, agresywnie i zerojedynkowo. Doskonale wiedzą o tym Polki, gdyż Włoszka ma korzystny bilans spotkań zarówno z Linette (1-0), jak i z Agnieszką Radwańską (2-1), a w tegorocznym Australian Open rozbiła Igę Świątek 6:2, 6:0.

Magda Linette zagra o życiowy sukces. Może zostać drugą Polką, po Radwańskiej, która wygra zawody tej rangi. Kluczem do sukcesu powinno być utrzymanie własnego serwisu oraz zmiany tempa, bo tego szybka skądinąd Giorgi nie lubi. Ona ma zawsze ten sam plan na mecz - uderzać jak najmocniej z końcowej linii.

Linette - Giorgi: Gdzie obejrzeć transmisja TV i online

Mecz Magda Linette - Camila Giorgi w finale turnieju WTA w Nowym Jorku odbędzie się w sobotę 24 sierpnia o godz. 20. Transmisja TV w Polsat Sport News oraz online na stronie ipla.tv. Za dostęp do platformy trzeba jednak zapłacić.

RadioZET.pl/KS