Zamknij

Linette - Azarenka: Kiedy i o której godzinie mecz Indian Wells?

08.10.2021 22:45
Linette - Azarenka GODZINA DATA
fot. MATTHEW STOCKMAN/Getty AFP/East News

Magda Linette - Wiktoria Azarenka GODZINA DATA. Kiedy i o której godzinie odbędzie się mecz 2. rundy turnieju WTA Masters 1000 w Indian Wells? GODZINA i DATA spotkania Linette - Azarenka.

  • Magda Linette (54. WTA) zagra z Wiktorią Azarenką (32. WTA) w 2. rundzie turnieju w Indian Wells
  • Będzie to drugie spotkanie tych tenisistek
  • Sprawdź, kiedy i o której godzinie odbędzie się mecz 2. rundy turnieju WTA Masters 1000 w Indian Wells 2021 Linette - Azarenka

Linette - Azarenka GODZINA DATA. Magda Linette (54. WTA) w pierwszej rundzie turnieju w Indian Wells po raz pierwszy w karierze pokonała najlepszą tenisistkę Szwecji Rebeccę Peterson (76. WTA), choć to ona przegrała premierową partię. Później jednak nie dała rywalce najmniejszych szans i bardzo pewnie awansowała do kolejnego etapu. Teraz czeka ją niemałe wyzwanie, bo po drugiej stronie siatki stanie była liderka rankingu WTA Wiktoria Azarenka.

Białorusinka nie jest już tą samą zawodniczką, która dwa razy z rzędu - w 2012 i 2013 roku - triumfowała w wielkoszlemowym Australian Open, ale cały czas potrafi zaskoczyć. W poprzednim pandemicznym sezonie wystąpiła m.in. w finale US Open, w którym w trzech partiach uległa Naomi Osace. To z pewnością będzie wyzwanie dla 29-letniej poznanianki, oczywiście pod warunkiem, że przeciwniczka wyjdzie na kort. To wcale nie jest takie pewne, bo tydzień temu Azarenka wycofała się z rywalizacji z Garbine Muguruzą w imprezie w Chicago.

Linette - Azarenka: kiedy mecz Indian Wells?

Będzie to drugie starcie tych tenisistek. W 2016 roku Białorusinka gładko ograła Polkę 6:3, 6:0 w zawodach w Miami, ale wtedy dzieliły je 102 lokaty w rankingu. Azarenka była 8., a Linette 110. Teraz dysproporcja jest znacznie mniejsza, gdyż zajmują odpowiednio 32. i 54. miejsce.

Lepsza z tej pary w trzeciej rundzie zagra z rozstawioną z "7" Petrą Kvitovą, która po tym turnieju kończy sezon, lub z Holenderką Arantxą Rus.

Linette - Azarenka GODZINA DATA: kiedy mecz Polki w Indian Wells 2021?

Mecz Magda Linette - Wiktoria Azarenka w 2. rundzie turnieju WTA w Indian Wells 2021 odbędzie się w piątek 8 października i będzie drugim spotkaniem od godz. 20. Można zatem spodziewać się, że Polka i Białorusinka wyjdą na kort ok. godz. 22-22:30. Wcześniej na tej arenie zaprezentują się panowie, Federico Delbonis i Yoshihito Nishioka.

RadioZET.pl