Kibice w USA są niemożliwi. Czegoś takiego jeszcze nie było [WIDEO]

07.09.2022 07:53

Kibice potrafią zaskoczyć nawet podczas meczów tenisa. W ćwierćfinałowym starciu US Open 2022 Karena Chaczanowa z Nickiem Kyrgiosem na trybunach pojawił się... fryzjer. I może nie byłoby to aż tak dziwne, gdyby nie fakt, że w trakcie meczu strzygł innego mężczyznę.

US Open 2022

- Może to był zakład w stylu: jak Karen Chaczanow wygra seta, to się ogolę - śmiał się komentator Eurosportu. Do sytuacji doszło bowiem na początku drugiego seta przy stanie 1:1 w gemach. Pierwszą partię Chaczanow wygrał 7:5.

Fryzjer nie jest pierwszym kibicem, który zyskał sławę podczas turnieju US Open. Fani tenisa bardzo dobrze znają też dziewczynę, która - gdy tylko zobaczy, że akurat pokazują ją kamery - wypija "na raz" piwo.

Karen Chaczanow w półfinale US Open 2022

Grający z numerem 27. zawodnik ostatecznie pokonał z Kyrgiosa po pięciosetowym boju i zameldował się w półfinale, osiągając swój najlepszy w karierze wynik w turniejach wielkoszlemowych. W walce o wielki finał jego rywalem będzie Casper Ruud. W drugim półfinale zagrają zwycięzcy par Jannick Sinner - Carlos Alcaraz i Andriej Rublow - Frances Tiafoe.