Zamknij

Polski tenisista otrzymał pogróżki. Wszystko przez to, że przegrał mecz

Krzysztof Sobczak
19.03.2019 17:07
Kamil Majchrzak otrzymał pogróżki
fot. Xinhua News/East News

Jeden z najlepszych polskich tenisistów młodego pokolenia Kamil Majchrzak po przegranym meczu pierwszej rundy kwalifikacji w turnieju ATP w Miami otrzymał sms-y z pogróżkami. O zdarzeniu poinformował jego trener Tomasz Iwański.

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - SPORT na Facebooku

Zobacz także

Kamil Majchrzak (154. ATP) rozpoczął mecz z najwyżej aktualnie notowanym reprezentantem Brazylii Thiago Monteiro (117. ATP) od zwycięstwa 6:2. Potem jednak inicjatywę przejął rywal i wygrał dwa kolejne sety 7:6 i 6:2.

Po spotkaniu trener 23-latka Tomasz Iwański wyjaśnił, że powodem słabszej postawy jego podopiecznego był ból ręki. Pochwalił jednak Polaka za postęp, jaki poczynił w ostatnim okresie i dodał, że jeszcze nie raz ten chłopak da nam dużo radości.

Kamil Majchrzak otrzymał sms-y z pogróżkami

Jednocześnie szkoleniowiec zdradził, że po porażce z Brazylijczykiem Majchrzak odebrał kilkadziesiąt niewybrednych sms-ów. "(...) dostał dziś 37 sms-ów (słownie trzydzieści siedem - to fakt, a nie dowcip) z pogróżkami i inwektywami od obstawiających w zakładach" - napisał Iwański.

Niedawno podobne wiadomości otrzymała Urszula Radwańska, która zdecydowała się opublikować jedną z nich w mediach społecznościowych.

RadioZET.pl/KS