Zamknij

Iga Świątek kupiła trenerowi motocykl. Wielki gest tenisistki

10.11.2020 21:48
Iga Świątek
fot. PAP/EPA

Iga Świątek doceniła swojego trenera Piotra Sierzputowskiego i kupiła mu motocykl. Tenisistka obiecała maszynę szkoleniowcowi, ale warunek zakładu jeszcze nie został spełniony.

Iga Świątek razem z Piotrem Sierzputowskim często zakładają się o różne rzeczy. Taka zabawa działa motywująco dla tenisistki, która wyznacza sobie kolejne cele w karierze. Jednocześnie 19-latka pokazała, że potrafi docenić swojego szkoleniowca.

Na Instagramie zawodniczka ujawniła, że już w styczniu założyła się z nim, że jeśli awansuje do 4. rundy Australian Open, kupi Sierzputowskiemu motocykl. W ostatnim czasie Świątek wręczyła trenerowi małą kaczkę w motocyklowym kasku, ale teraz postanowiła pójść o krok dalej i kupić szkoleniowcowi prawdziwy jednoślad.

Tomasz Świątek po spotkaniu z prezydentem: Dziwaczna sytuacja

Iga Świątek doceniła swojego trenera. Kupiła mu motocykl

- Muszę przyznać, że zawodniczka jak się do czegoś przybija, to tak robi! Zakład to zakład... Już niedługo moja kolej - napisał Sierzputowski na Instastories.

1
fot. Instagram

Iga Świątek kupiła Sierzputowskiemu motocykl Naked KTM 390 Duke. Cena maszyny to koszt około 20-22 tysięcy złotych.

Wcześniej tenisistka po innych zakładach wskoczyła do lodowatego morza oraz udawała goryla na rondzie w Raszynie. Po zwycięstwie Świątek na French Open, zawodniczka ujawniła, że założyła się z trenerem, że jeśli w najbliższym czasie wygra jakiś popularny turniej, wtedy on wydepiluje sobie plecy i klatkę piersiową.

- Wszystko w swoim czasie. Zakład z motorem był ze stycznia, a ten jest jeszcze dość świeży, ale będzie realizowany. Śledźcie nasze media społecznościowe – powiedział w rozmowie z „Super Expressem” Piotr Sierzputowski.

RadioZET.pl/se.pl