Zamknij

Hurkacz - Zverev: Kiedy gra Polak? O której godzinie mecz ATP Finals?

18.11.2021 13:30
Hurkacz - Zverev kiedy mecz?
fot. Dubreuil Corinne/ABACA/Abaca/East News

Hubert Hurkacz - Alexander Zverev: GODZINA i DATA meczu ATP Finals. Kiedy ostatni grupowy mecz Hurkacz - Zverev? O której godzinie gra Hurkacz w ATP Finals? Hubert Hurkacz, aby myśleć o awansie do półfinału ATP Finals, musi pokonać Zvereva i liczyć na dobry wynik drugiego spotkania. Sprawdź, kiedy mecz Hurkacz - Zverev i o której godzinie zaplanowano starcie.

Hubert Hurkacz kończy zmagania w grupie ATP Finals. Polak, który w tym roku debiutuje w ATP Finals nadal ma szanse na awans do półfinału. Po porażce z Daniiłem Miedwiediewem 24-latek przygotowywał się do spotkania z Matteo Berrettinim. Niestety, do polsko-włoskiego pojedynku nie doszło, ponieważ przeciwnik wrocławianina skreczował w swoim pierwszym meczu.

Berrettini odwlekał decyzję, ale ostatecznie wycofał się z turnieju masters. Na cztery godziny przed drugim występem w ATP Finals Hurkacz dowiedział się, że jego przeciwnikiem będzie rezerwowy Jannik Sinner. Mimo przygotowania na taką ewentualność Hurkacz nie dał rady odnotować triumfu, ulegając 2:6, 2:6.

Hurkacz - Zverev: Kiedy mecz? O której?

- Miałem sytuacje, których nie wykorzystałem i to ostatecznie zadecydowało o tym, że ten wynik był taki jaki był. Jannik zagrał dziś bardzo dobrze, brawa dla niego. Dzisiejszy mecz z pewnością był szybszy. Jannik pokazał dziś świetny tenis. Gratulacje dla niego. Grał naprawdę dobrze w ważnych momentach, a ja...Czasem po prostu nie wykorzystujesz szans, jakie masz - komentował 24-latek po meczu.

Hurkacz - Zverev: Transmisja TV i online. Gdzie obejrzeć mecz ATP Finals?

Hurkacz nadal ma szanse na awans do półfinału ATP, ale musi wygrać z  Alexandrem Zverevem i liczyć na to, że Miedwiediew, który jest pewny awansu z pierwszego miejsca rozprawi się z Sinnerem. Hurkacz - Zverev będzie drugim bezpośrednim meczem tych tenisistów. Po raz pierwszy panowie spotkali się na korcie w 2019 roku w ATP w Madrycie. Wtedy lepszy okazał się Niemiec, który pokonał Polaka 3:6, 6:4, 6:4.

Hurkacz - Zverev na żywo odbędzie się w czwartek, 18 listopada o godzinie 14:00.

RadioZET.pl