Zamknij

Hurkacz - Tsitsipas: Kiedy i o której godzinie mecz 2. rundy turnieju w Rotterdamie?

03.03.2021 20:01
Hurkacz - Tsitsipas
fot. PATRICK HAMILTON/AFP/East News

Hubert Hurkacz - Stefano Tsitsipas: GODZINA i DATA. Kiedy i o której godzinie odbędzie się mecz 2. rundy turnieju ATP w Rotterdamie? GODZINA i DATA meczu Hurkacz - Tsitsipas.

  • Hubert Hurkacz zagra z rozstawionym z "2" Stefanosem Tsitsipasem w 2. rundzie turnieju ATP w Rotterdamie
  • Będzie to już siódme spotkanie tych zawodników, Polak wygrał raz - w 2019 roku w Montrealu
  • Sprawdź, kiedy i o której godzinie odbędzie się mecz 2. rundy turnieju ATP w Rotterdamie

Hurkacz - Tsitsipas: GODZINA i DATA. Hubert Hurkacz (30. ATP) w pierwszej rundzie turnieju ATP w Rotterdamie pokonał w dwóch setach Francuza Adriana Mannarino (36. ATP). Rozstawiony z "2" Stefanos Tsitsipas niespodziewanie męczył się z Białorusinem Egorem Gerasimovem, którego ograł 7:6(4), 7:5.

24-letni wrocławianin, ogrywając reprezentanta "Trójkolorowych", przerwał nie najlepszą serię czterech kolejnych porażek - w singli i w deblu nie wygrał ani jednego spotkania zarówno w wielkoszlemowym Australian Open, jak i w turnieju w Montpellier.

Hurkacz - Tsitsipas: GODZINA i DATA. Kiedy mecz?

Będzie to już siódme starcie tych tenisistów. Polak wygrał tylko raz - w drugiej rundzie Rogers Cup w Montrealu w 2019 roku. Po raz ostatni panowie zmierzyli się w pierwszej rundzie zawodów w... Rotterdamie w 2020 roku i wówczas Grek zwyciężył 6:7(2), 6:3, 6:1. Co ciekawe, tylko jeden z ich meczów rozstrzygnął się w dwóch setach.

Zwycięzca tego spotkania zmierzy się w ćwierćfinale z lepszym z pary Cameron Norrie - Karen Khachanov.

Hurkacz - Tsitsipas: GODZINA - kiedy i o której mecz 2. rundy w Rotterdamie?

Mecz Hubert Hurkacz - Stefanos Tsitsipas w 2. rundzie turnieju ATP w Rotterdamie odbędzie się w czwartek 4 marca i będzie trzecim spotkaniem od godz. 11. Można oczekiwać, że Polak i Grek wyjdą na kort ok. godz. 15. Wcześniej zagrają David Goffin z Jeremy Chardym i Alexander Bublik z Tommym Paulem.

RadioZET.pl