Hurkacz - Ruusuvuori: Transmisja TV online. Gdzie oglądać mecz w Waszyngtonie?

03.08.2022 09:59
Hubert Hurkacz

Hubert Hurkacz - Emil Ruusuvuori: transmisja TV i online. Sprawdź, na jakim kanale w telewizji i internecie obejrzeć mecz 1. rundy turnieju ATP 500 w Waszyngtonie, w którym zmierzą się dwaj najwyższej klasyfikowani singliści swoich krajów!

Hubert Hurkacz powraca na kort po ponad dwumiesięcznej przerwie. Ostatnim razem mogliśmy oglądać zmagania "Hubiego" w singlu podczas Wimbledonu 2022. Tam przegrał on już w pierwszej rundzie z Hiszpanem Alejandro Davidovichem Fokiną 6:7 (4:7), 4:6, 7:5, 6:2, 6:7 (8:10).

Teraz Polak zamienia kort ziemny na nawierzchnię twardą i zaczyna rywalizację w turnieju  ATP 500 w Waszyngtonie. Wrocławianin w drabince został rozstawiony z numerem drugim i dzięki temu w I rundzie miał wolny los. Rywalizację w stolicy USA rozpocznie od meczu z Emilem Ruusuvuorim.

Hurkacz - Ruusuvuori: zapowiedź meczu

Fin już pokazał się z dobrej strony w Waszyngtonie, pokonując we wtorek w trzech setach zeszłorocznego finalistę, Mackenzie'ego McDonalda. Warto dodać, że 23-letni tenisista zajmuje aktualnie 43. miejsce w światowym rankingu ATP i jest najwyżej klasyfikowanym singlistą swojego kraju.

Co ciekawe obaj tenisiści nie mieli do tej pory okazji spotkać się na korcie. Będą więc rywalizować między sobą po raz pierwszy.

Hurkacz - Ruusuvuori: Transmisja TV i online. Gdzie obejrzeć mecz?

Mecz Hubert Hurkacz - Emil Ruusuvuori odbędzie się w środę 3 sierpnia o godzinie 18:00 na korcie głównym. Transmisja TV w Polsacie Sport i online na stronie polsatboxgo.pl.