Zamknij

Hurkacz - Ruusuvuori: Kiedy gra Polak? O której godzinie mecz w Waszyngtonie?

03.08.2022 09:45
Hubert Hurkacz
fot. AP/Associated Press/East News

Hubert Hurkacz - Emil Ruusuvuori: godzina, data. Kiedy i o której godzinie odbędzie się mecz 2. rundy turnieju ATP 500 na kortach twardych w Waszyngtonie? Sprawdź godzinę i datę meczu Hurkacz - Ruusuvuori w Waszyngtonie!

We wtorek późnym wieczorem Hubert Hurkacz wraz z Amerykaninem Tommym Paulem przegrali z Brytyjczykiem Danielem Evansem i Australijczykiem Johnem Peersem 6:7 (7-9), 4:6 w pierwszej rundzie debla tenisowego turnieju ATP rangi 500 na kortach twardych w Waszyngtonie (pula nagród - 1,95 mln dolarów), ale Polak wystartuje w stolicy USA także w grze pojedynczej.

W singlu wrocławianin rozstawiony jest z numerem drugim i w pierwszej rundzie miał wolny los. W drugiej zmierzy się z Emilem Ruusuvuorim, który pokonał we wtorek reprezentanta gospodarzy Mackenziego McDonalda 1:6, 6:4, 6:4.

Hurkacz - Ruusuvuori: Zapowiedź meczu

Sklasyfikowany na 11. miejscu w światowym rankingu Polak jeszcze nigdy nie rywalizował z 46. w tym zestawieniu Finem.

23-letni Ruusuvuori nie ma jeszcze na swoim koncie żadnych triumfów. Do jego największych sukcesów należą awans do czwartej rundy Miami Open w 2021 roku oraz udział w finale turnieju ATP rangi 250 w indyjskiej Maharasztrze, przegranym jednak ostatecznie z Portugalczykiem Joao Sousą 6-7 (9-11), 6-4, 1-6.

Hurkacz - Ruusuvuori: Kiedy i o której godzinie mecz na żywo?

Mecz Hubert Hurkacz - Emil Ruusuvuori w 2. rundzie turnieju ATP 500 w Waszyngtonie odbędzie się w środę 3 sierpnia około godziny 18:00. Spotkanie Polaka z Finem będzie pierwszym na korcie głównym - oznacza więc to, że niemalże na pewno rozpocznie się punktualnie.

RadioZET.pl/PAP