Zamknij

Hurkacz - Musetti: Kiedy i o której godzinie mecz Polaka w ATP w Rzymie?

10.05.2021 18:00
Hubert Hurkacz
fot. WILLIAM WEST/AFP/East News

Hurkacz - Musetti GODZINA i DATA. Kiedy mecz Hurkacz - Musetti? O której godzinie gra Hurkacz? Hubert Hurkacz rozpoczyna rywalizację w imprezie ATP w Rzymie. Sprawdź podstawowe informacje przed starciem Hurkacz - Musetti.

Hubert Hurkacz w Rzymie wyczekuje swojego pierwszego meczu otwierającego kolejne zmagania w turnieju ATP. W stolicy Włoch nie zabraknie gwiazd światowego formatu. Dla wielu zawodników będzie to bowiem ostatni sprawdzian przed zbliżającym się wielkoszlemowym French Open.

Hurkacz już w pierwszej rundzie zmierzy się z zawodnikiem gospodarzy – Lorenzo Musetti. 19-latek jest uważany za wielki talent. Włoch zdążył już pokazać się w imprezach ATP, a dzięki swoim występom organizatorzy turnieju w Rzymie postanowili przyznać mu dziką kartę.

Hurkacz - musetti: Kiedy mecz Polaka? O której godzinie?

Hubert Hurkacz ostatni raz pokazał się kibicom w czasie ATP w Madrycie. Jednak podczas hiszpańskich rozgrywek nie pokazał się z dobrej strony. Wrocławianin pożegnał się z zawodami już po pierwszej rundzie, gdzie lepszy od niego okazał się John Millman (7:5, 6:7(7), 3:6).

- Wciąż ciężko mi się gra na mączce. Muszę poprawić swoją grę – tłumaczył się 24-latek.

Hurkacz – Musetti na żywo odbędzie się w poniedziałek, 10 maja nie wcześniej niż o godzinie 19:00. Relację live będzie można obserwować na sport.radiozet.pl.

RadioZET.pl