Zamknij

Hurkacz - Millman: Transmisja TV i online. Gdzie obejrzeć mecz na żywo?

04.05.2021 10:50
Hurkacz- Millman
fot. AP/EAST NEWS

Hubert Hurkacz - John Millman na żywo w tv i online. Transmisja i live stream z meczu 1. rundy turnieju ATP Masters 1000 na kortach ziemnych w Madrycie. Sprawdź, kiedy, gdzie i o której godzinie w telewizji i w internecie obejrzeć spotkanie Hurkacz - Millman.

  • Hubert Hurkacz (16. ATP) zagra z Johnem Millmanem w 1. rundzie turnieju ATP Masters 1000 na kortach ziemnych w Madrycie
  • Będzie to drugie spotkanie tych tenisistów - pierwsze w Australian Open 2020 wygrał Australijczyk
  • Sprawdź szczegóły transmisji: kiedy, gdzie i o której godzinie w telewizji i w internecie obejrzeć spotkanie Hurkacz - Millman

Hurkacz - Millman LIVE. Hubert Hurkacz (16. ATP) sezon na kortach ziemnych rozpoczął w Monte Carlo. Do Europy przyjechał prosto z Miami, gdzie odniósł największy sukces w karierze, wygrywając turniej rangi ATP Masters 1000. Na "mączce" nie było już jednak tak dobrze, bo po zwycięstwie w pierwszej rundzie z Thomasem Fabbiano, odpadł na kolejnym etapie po gładkiej porażce z Danielem Evansem.

Na otwarcie imprezy w Madrycie polski tenisistka zmierzy się ze sklasyfikowanym na 40. miejscu Australijczykiem Johnem Millmanem, który w tym sezonie przegrywa w pierwszych lub w drugich rundach. Za największe tegoroczne osiągnięcie tego zawodnika należy uznać ogranie w Monte Carlo Ugo Humberta (32. ATP).

Hurkacz - Millman w telewizji i live stream w internecie

Hurkacz ma rachunki do wyrównania z Millmanem, bo to właśnie ten tenisista zamknął mu drogę do trzeciej rundy ubiegłorocznego Australian Open. Polak przegrał wówczas w trzech setach 4:6, 5:7, 3:6. Australijczyk z kolei postawił się później Rogerowi Federerowi, któremu uległ dopiero w pięciu partiach.

To jednak było rok temu. Hubert był wtedy 34. tenisistą świata, a John plasował się na 47. pozycji. Od razu można dostrzec, że przez te 12 minionych miesięcy to wrocławianin zrobił większy progres i to on będzie uznawany za faworyta w tej konfrontacji.

Lepszy z tej pary w drugiej rundzie turnieju w Madrycie zmierzy się z Jeremy'm Chardy'm lub... Danielem Evansem. Hurkacz może zatem bardzo szybko otrzymać szansę do rewanżu z Brytyjczykiem.

Hurkacz - Millman: Gdzie obejrzeć- transmisja TV i ONLINE

Mecz Hubert Hurkacz - John Millman w pierwszej rundzie turnieju ATP w Madrycie odbędzie się we wtorek 4 maja o godz. 11. Będzie to pierwsze spotkanie na korcie numer 5, zatem ewentualne opóźnienia mogą wynikać jedynie z warunków atmosferycznych. Transmisja TV na antenach Polsatu Sport i Polsatu Sport Extra oraz online na stronie ipla.tv.

RadioZET.pl