Zamknij

Hurkacz - Millman: Kiedy i o której godzinie mecz Polaka w ATP w Madrycie?

04.05.2021 10:50
Hubert Hurkacz
fot. AP/Associated Press/East News

Hurkacz - Millman GODZINA, DATA. Kiedy mecz Hurkacz - Millman? O której godzinie? Hubert Hurkacz rozpoczyna zmagania na turnieju ATP Masters 1000 w Madrycie. Zobacz, kiedy i o której mecz Hurkacz - Millman.

Hurkacz - Millman GODZINA, DATA meczu ATP Masters 1000 w Madrycie. Tenisista z Wrocławia zaczyna kolejną rywalizację na kortach ziemnych, tym razem w ATP Masters 1000 w Madrycie. Wcześniej Polak odpadł z imprezy w Monte Carlo „na mączce”, gdzie w drugiej rundzie uległ Danielowi Evansowi.

Hubert Hurkacz zainauguruje zmagania w Madrycie z 40. rakietą świata – Johnem Millmanem. Australijczyk w tym roku nie zachodzi wysoko w turniejach, z których odpada po pierwszej lub drugiej rundzie. W ubiegłym roku Polak rywalizował z Millmanem podczas Australian Open, przegrywając z 31-latkiem w trzech setach 4:6, 5:7, 3:6.

Hurkacz - Millman: Kiedy mecz? O której godzinie gra Polak?

Jednak od tej sytuacji minął rok i patrząc na kolejne wyniki uzyskiwane przez obu zawodników, większy postęp odnotował 24-latek, który będzie faworytem do zwycięstwa. Hurkacz w przypadku wygranej w drugiej rundzie zmierzy się z Jeremy’m Chardy’m albo z Danielem Evansem. Wobec zwycięstwa Brytyjczyka wrocławianin będzie mógł się zrewanżować rywalowi za porażkę w Monte Carlo.

Hurkacz- Millman: Transmisja TV i online. Gdzie obejrzeć mecz w Madrycie?

Hurkacz - Millman na żywo odbędzie się we wtorek, 4 maja o godz. 11. Będzie to pierwsze spotkanie na korcie numer 5, zatem ewentualne opóźnienia mogą wynikać jedynie z warunków atmosferycznych.

RadioZET.pl