Zamknij

Hurkacz - Karacjew: Kiedy mecz Polaka w Indian Wells? O której godzinie? [DATA, GODZINA]

13.10.2021 19:29
Hubert Hurkacz
fot. MATTHEW STOCKMAN/Getty AFP/East News

Hubert Hurkacz - Asłan Karacjew: DATA i GODZINA meczu Indian Wells. Kiedy gra Polak o ćwierćfinał? O której godzinie mecz Hurkacz - Karacjew? Wrocławianin będzie miał okazję do rewanżu w starciu z Rosjaninem. Sprawdź istotne informacje przed pojedynkiem Hurkacz - Karacjew w Indian Wells 2021.

Hubert Hurkacz rozpędza się w Indian Wells. Po pierwszej rundzie mając wolny los, 24-latek rozprawił się z Alexeiem Popyrinem 6:1, 7:5. W kolejnym starciu Polak był lepszy od Francesa Tiafoe i wygrał z Amerykaninem 6:3, 6:2. Tym samym tenisista z Wrocławia awansował do 1/8 finału Indian Wells, gdzie powalczy z Asłanem Karacjewem. Polak będzie miał okazję do zrewanżowania się rywalowi za turniej ATP w San Diego, gdzie musiał uznać wyższość przeciwnika, który zwyciężył 7:5, 4:6, 2:6 i wyeliminował Hurkacza z 1/8 finału imprezy.

Asłan Karacjew został okrzyknięty odkryciem sezonu. Na początku roku sprawił wielką niespodziankę, awansując do półfinału Australian Open, a następnie zwyciężył w marcowym turnieju ATP w Dubaju. Z kolei miesiąc później dotarł do finału w Belgradzie. O ile początek sezonu był dla niego kapitalny, tak w drugiej połowie roku spisuje się już przeciętnie.

Hurkacz - Karacjew: Kiedy gra Polak w Indian Wells? O której godzinie mecz?

Karacjew podobnie jak Hurkacz w pierwszej rundzie Indian Wells miał wolny los. W drugiej trafił na Salvatore Caruso, pokonując Włocha 6:0, 6:2. Mecz Hukracz - Karacjew może być niezwykle zacięty. Polak ma rachunki do wyrównania z 28-latkiem, ale to on będzie faworytem, będąc 12. rakietą świata. Rosjanin w rankingu ATP zajmuje dalsze, 23. miejsce. Karacjew dopiero debiutuje w Indian Wells. Warto zaznaczyć, że jeszcze w 2019 roku w czasie tej imprezy, Rosjanin plasował się na 437. lokacie rankingu ATP.

Hurkacz - Karacjew na żywo odbędzie się w środę 13 października o godz. 20. Będzie to pierwsze spotkanie dnia na korcie numer 2, zatem nie powinno być żadnych opóźnień.

RadioZET.pl