Zamknij

Hurkacz - Dimitrow: Kiedy i o której mecz w Indian Wells? [GODZINA, DATA]

14.10.2021 19:57
Hubert Hurkacz
fot. PAP/EPA

Hubert Hurkacz - Grigor Dimitrow GODZINA, DATA: Kiedy mecz Hubert Hurkacz - Dimitrow w ćwierćfinale turnieju ATP rangi 1000 w Indian Wells? O której godzinie rozpoczyna się mecz Hurkacz - Grigor Dimitrow na żywo? Sprawdź, kiedy, gdzie i o której godzinie odbędzie się mecz Hurkacz - Dimitrow w Indian Wells 2021!

  1. Hurkacz - Dimitrow GODZINA, DATA: Kiedy i o której mecz na żywo?
  2. Hurkacz - Dimitrow na żywo: Kiedy, gdzie i o której godzinie mecz? Relacja live i wyniki online Indian Wells

Mecz Hubert Hurkacz - Grigor Dimitrow to spotkanie ćwierćfinałowe turnieju ATP rangi 1000 w Indian Wells. Zarówno Polak, jak i Bułgar rozpoczęli te zawody dopiero od drugiej rundy.

Hubert Hurkacz dotarł do 1/4 finału, pokonawszy na swojej drodze Australijczyka Alexeia Popyrina 6:1, 7:5, Francesa Tiafoe'a 6:3, 6:2 oraz Rosjanina Asłana Karacjewa 6:1, 6:3.

Hurkacz - Dimitrow GODZINA, DATA: Kiedy i o której mecz na żywo?

Grigor Dimitrow z kolei pokonał na swojej drodze Niemca Daniela Altmaiera 6:4, 6:2, Amerykanina Reilly'ego Opelkę 6:3, 6:4 oraz wicelidera światowego rankingu Rosjanina Daniiła Miedwiediewa 4:6, 6:4, 6:3.

Co ciekawe, Hurkacz będzie mierzył się z Dimitrowem po raz pierwszy w swojej karierze.

Hurkacz - Dimitrow na żywo: Kiedy, gdzie i o której godzinie mecz? Relacja live i wyniki online Indian Wells

Mecz Hubert Hurkacz - Grigor Dimitrow w 1/4 finału turnieju ATP w Indian Wells 2021 odbędzie się w czwartek, 14 października, około godziny 21:30, na stadionie numer jeden. Spotkanie Polaka z Bułgarem poprzedzi mecz Brytyjczyka Camerona Norrie'ego z Argentyńczykiem Diego Schwartzmanem. Relacja live i wynik online meczu Hurkacz - Dimitrow na żywo na sport.radiozet.pl.

RadioZET.pl