Hurkacz - Cecchinato: O której mecz Polaka? Kiedy gra na French Open?

26.05.2022 14:28
Hurkacz - Cecchinato: O której mecz French Open? Kiedy gra Polak? [GODZINA, DATA]

Hubert Hurkacz - Marco Cecchinato: kiedy mecz Polaka na French Open?  25-latek po raz pierwszy od 2018 roku ma szansę na przejście 2. rundy paryskiego turnieju. Polak zmierzy się w niej ze 132. tenisistą świata. Sprawdź, o której zaczyna się spotkanie Hurkacz - Cecchinato.

Hubert Hurkacz w pierwszej rundzie French Open pewnie pokonał debiutującego na wielkoszlemowym turnieju 20-letniego Giulio Zeppieriego. Włoch w trzech setach ani razu nie był w stanie przełamać Polaka, który świetnie punktował rywala serwisami i utrzymywał się przy przewadze. Hubert w meczu I rundy zanotował 10 asów. - Przyjemnie się gra, jak przeciwnik nie ma break pointów - przyznał po meczu.

Każdy z setów meczu Hurkacza z Zeppierim miał zbliżony przebieg. Hurkacz pewnie wygrywał gemy serwisowe, a Włoch wcześniej lub później mylił się przy swoim podaniu. - Byłem w stanie grać na stabilnym poziomie; może jeszcze nie na najwyższym, ale na bardzo stabilnym. Dam z siebie wszystko, aby się przełamać i zajść jak najdalej. Zawsze chciałem tutaj dobrze grać, może aż za bardzo - nie ukrywał Hurkacz.

Hurkacz - Cecchinato Kiedy mecz? O której godzinie?

Hubert Hurkacz gra w French Open po raz piąty. Do tej pory tenisista z Wrocławia ani razu nie przebrnął do trzeciej rundy. W 2018 roku zagrał wprawdzie drugi mecz, ale w kolejnych latach kończył występ na pierwszej rundzie.

Rywal Polaka, Marco Cecchinato, w pierwszej rundzie pokonał Pablo Andujara (98. ATP) po pięciu setach.

Mecz Hubert Hurkacz -  Marco Cecchinato odbędzie się w czwartek 26 maja. Spotkanie z udziałem Polaka zostało zaplanowane jako trzeci mecz dnia na korcie nr 14 licząc od godz. 11:00. To oznacza, że zacznie się około godziny 15:05.