Zamknij

Świetna wiadomość dla kibiców przed meczem Hurkacza. Pokaże go otwarty kanał

09.07.2021 10:48
Hubert Hurkacz
fot. PAP/EPA

Świetna wiadomość dla polskich kibiców przed meczem Huberta Hurkacza z Matteo Berrettinim w półfinale Wimbledonu. Telewizja Polsat poinformowała, że spotkanie będzie transmitowane na ogólnodostępnym, otwartym kanale Polsatu. Sprawdź, gdzie, kiedy i na jakich kanałach obejrzeć mecz Hurkacz - Berrettini w półfinale Wimbledonu 2021!

  1. Hurkacz - Berrettini: Świetna wiadomość dla kibiców. Mecz pokaże otwarty kanał
  2. Hurkacz - Berrettini na żywo: Kiedy i o której godzinie półfinał Wimbledonu? Relacja live i wynik online meczu

Telewizja Polsat poinformowała o zmianie swojej decyzji na kilka godzin przed rozpoczęciem meczu Hubert Hurkacz - Matteo Berrettini w półfinale Wimbledonu 2021.

Do tej pory spotkania polskiego tenisisty były transmitowane wyłącznie na kanale Polsatu Sport. Teraz kibice będą mogli oglądać wrocławianina w akcji także w ogólnodostępnym, otwartym kanale Polsatu.

Hurkacz - Berrettini: Świetna wiadomość dla kibiców. Mecz pokaże otwarty kanał

Jak poinformowała telewizja, o 13:30 w Polsacie Sport rozpocznie się przedmeczowe studio, zaś na 14:30 zaplanowano początek transmisji na żywo z samego meczu Hurkacza z Berrettinim zarówno w Polsacie Sport, jak i "zwykłym" Polsacie. 

Pojedynek Polaka z Włochem będzie można obejrzeć także w internecie. Stream online z meczu na stronach go.cyfrowypolsat.pl, ipla.tv oraz za darmo na pilot.wp.pl.

Hurkacz - Berrettini na żywo: Kiedy i o której godzinie półfinał Wimbledonu? Relacja live i wynik online meczu

Mecz Hubert Hurkacz - Matteo Berrettini w półfinale Wimbledonu 2021 odbędzie się w piątek, 9 lipca, o godzinie 14:30, na korcie centralnym w Londynie. Relacja live i wynik online z meczu Hurkacz - Berrettini na żywo na sport.radiozet.pl.

RadioZET.pl