Zamknij

Hubert Hurkacz w nietypowej roli. Tenisista będzie gościem Kuby Wojewódzkiego

09.09.2022 19:53
Hubert Hurkacz w nietypowej roli. Tenisista będzie gościem Kuby Wojewódzkiego
fot. screen/ Kuba Wojewódzki

Hubert Hurkacz będzie gościem wtorkowego programu Kuby Wojewódzkiego. Polski tenisista, zajmujący w rankingu ATP 10. miejsce, miał wziąć w nim udział już wcześniej, ale wówczas na przeszkodzie stanął mu kalendarz rozgrywek - poinformowały Sportowe Fakty WP.

Występ Huberta Hurkacza w programie "Kuba Wojewódzki" będzie można obejrzeć we  wtorek 13 września od godziny 22:40. Najlepszy polski tenisista miał być gościem show już kilka miesięcy temu, ale do nagrania programu nie doszło, bo nie pozwoliły na to starty na turniejach ATP.

"We wtorek u mnie ci, którzy tworzą polską historię!" - napisał na Instagramie Kuba Wojewódzki, zapowiadając występ Hurkacza, a także członków kabaretu Neonówka.

Hurkacz w ubiegłym tygodniu odpadł z US Open. Polak pomimo wcześniejszych zapowiedzi nie weźmie udziału w Pucharze Daviesa, bo chce przygotować się do kolejnych turniejów.

-Rozmawiałem z Hubertem. Porażka w drugiej rundzie US Open była dla niego rozczarowująca i po niej zmienił najbliższe plany startowe. Uznał, że musi teraz trochę odpocząć i porządnie przygotować się do kolejnych turniejów w Monte Carlo, także w ten sposób otworzył szansę na debiut w reprezentacji młodemu zawodnikowi. Dla Olafa będzie to ogromne przeżycie i dość ważny krok na etapie przechodzenia od gry wśród juniorów do startów w seniorskim Tourze. Natomiast w deblu, po intensywnych rozmowach z Łukaszem i chłopakami doszliśmy do wniosku, że optymalnym duetem do wystawienia w meczu będzie para Kubot-Zieliński, tym bardziej że Janek prezentuje ostatnio bardzo wysoką formę – dodał kapitan reprezentacji Polski Mariusz Fyrstenberg.