Sam podbił sobie oko. Niefortunne zagranie Hurkacza podbija sieć [WIDEO]

08.01.2020 21:14
Hubert Hurkacz
fot. WILLIAM WEST/AFP/East News

Hubert Hurkacz sam podbił sobie oko. Niefortunne zagranie polskiego tenisisty podczas deblowego meczu z Oliverem Marachem i Juergenem Melzerem podbija sieć. Zobacz WIDEO tej kuriozalnej sytuacji!

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - SPORT na Facebooku

Hubert Hurkacz nabawił się nietypowego urazu podczas turnieju ATP Cup 2020, w którym występował w deblu wraz z Łukaszem Kubotem. Polskim tenisistom nie tylko nie udało się awansować z grupy do fazy pucharowej, ale jednemu z nich pozostała po tych rozgrywkach nieprzyjemna pamiątka.

Hubert Hurkacz sam podbił sobie oko. Zagranie Polaka podbija sieć [WIDEO]

Podczas meczu z Austriakami Oliverem Marachem i Juergenem Melzerem 22-latek tak niefortunnie odbił piłkę, że ta trafiła go w oko.

Uderzenie było na tyle mocne, że na powiece niemal natychmiast pojawił się duży siniak. Tenisista musiał ratować się okładami z lodu, ale na szczęście mógł kontynuować dalej grę.

Ostateczni Hurkacz i Kubot przegrali z austriackim duetem 7:6 (7-3), 3:6, 9:11, a pierwszy z nich zakończył spotkanie z urazem typowo bokserskim. Na poniższym filmiku widać jednak, że Polak podszedł do wszystkiego z dużym dystansem i uśmiechem.

TO RÓWNIEŻ MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ:

RadioZET.pl/ATP Cup