Hubert Hurkacz poznał rywala w ćwierćfinale ATP w Indian Wells

14.10.2021 08:14
Grigor Dimitrow

Grigor Dimitrow będzie rywalem Huberta Hurkacza w ćwierćfinale turnieju w Indian Wells. Bułgar w poprzedniej rundzie niespodziewanie wyeliminował Daniiła Miedwiediewa. Mecz Hurkacz - Dimitrow zaplanowano na czwartek.

Hurkacz w środowy wieczór bez większych problemów pokonał Asłana Karacjewa 6:1, 6:3 i w ten sposób zrewanżował mu się za porażkę w San Diego. Wszystko wskazywało na to, że w 1/4 finału trafi na Miedwiediewa, który jeszcze nie tak dawno pozbawił szans na zdobycie Wielkiego Szlema samego Novaka Djokovicia. Rosjanin niespodziewanie przegrał jednak z Dimitrowem.

Mecz od początku układał się dużo lepiej dla Rosjanina, który wygrał pierwszego seta 6:4, a w drugim prowadził już 4:1. Dimitrow jednak w żadnym momencie nie złożył broni. Wygrał pięć gemów z rzędu i doprowadził do remisu. W decydującym secie zwyciężył 6:3.

Hurkacz - Dimitrow: Kiedy mecz? DATA, GODZINA

Mecz Hurkacz - Dimitrow w ćwierćfinale ATP w Indian Wells odbędzie się w czwartek, 14 października, o godzinie 21.30 czasu polskiego. Relacja i wynik spotkania na sport.radiozet.pl.

W pozostałych meczach ćwierćfinałowych Cameron Norrie zagra z Diego Schwartzmanem, Nikoloz Basilaszwili ze Stefanosem Tsitsipasem, a Alexander Zverev z Taylorem Frtizem.