Hubert Hurkacz odpadł z debla w turnieju w Monte Carlo

15.04.2021 13:42
Hubert Hurkacz

Hubert Hurkacz i Felix Auger-Aliassime pożegnali się z turniejem debla ATP w Monte Carlo. W drugiej rundzie polsko-kanadyjski duet przegrał z Kolumbjczykami Juanem Sebastianem Cabalą i Robertem Farahem 6:0, 6:2.

Hubert Hurkacz razem z Augerem-Aliassimem byli zaledwie tłem w pierwszym secie. Cabal i Farah zdobyli przełamanie już w pierwszym gemie. Tej sztuki dokonali jeszcze dwukrotnie w tej partii. Pierwszy set zakończył się po 24 minutach, gdzie polsko-kanadyjski duet nie ugrał nawet gema.

Hurkacz ze swoim kolegą zaczęli walczyć w drugiej części. Jednak Polak z Kanadyjczykiem utrudnili zadanie rywalom tylko w czterech gemach. Przy stanie 2:2 Kolumbijczycy wrzucili wyższy bieg i wygrali kolejne cztery gemy, zwyciężając 6:2 i w całym meczu 2:0. Całe spotkanie trwało zaledwie 53 minuty.

Hubert Hurkacz odpadł z debla ATP w Monte Carlo

Dzień wcześniej z debla odpadł Łukasz Kubot, który z Wesleyem Koolhofem przegrał z Fabio Fogninim i Diego Schwartzmanem 6:1, 4:6, 7-10.

Hubert Hurkacz, Felix Auger-Aliassim - Juan Sebastian Cabal i Robert Farah 0:6, 2:6.